Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CMD cenzor jak zrobić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    CMD cenzor jak zrobić

    Witam.
    Dawno nie pisałam
    Mam problem z komendą /cenzor.
    Chodzi o to, że mam komendę .cenzor ale odpowiada tylko za włączenie go.
    Kod php:
    <?php
          extract
    ($GLOBALS);
    $s $db->query("select * from `channel` limit 1");
        
    $d $s->fetch_assoc();
        
    $echo $d['cenzor'];

        if(!
    in_array($parts[1], array('tak''nie')))
        die(
    "".$main->diee(" Aktualny stan: $echo \r\nAby zmienić wpisz $parts[0] tak lub $parts[0] nie")."");
        
    $db->query("update `channel` set `cenzor`='{$parts[1]}' where `kanal` = '{$kanal}'");
        if(
    $parts[1] == 'tak'){
        
    $main->echoo(" Cenzura została właczony!");
        }
        if(
    $parts[1] == 'nie'){
        
    $main->echoo(" Cenzura została wyłaczona!");
        }
    Mam też plik cenzor.php tylko, że z innego czatu gdzie są napisane słowa, które użytkownik nie powinien używać, tylko wydaje mi się że nie będzie działać...

    Czy może ktoś mi pomóc jak to zrobić? albo może ktoś ma gotowca?
    Z innymi rzeczami się uporałam, ale z tym akurat nie potrafię.

    #2
    to możesz zrobić teraz albo ten plik dajesz na serwer i do silnika ifa że jak cenzor = 1 na kanale to odczytuje jako cenzure i za słowo daje np [~CENZURA~] albo zrób sobie na phpmyadmin tabelke cenzura a plik wy**b i zamiast odczytu pliku selecta z bazy aby pobierało i jak dodasz na phpmyadmin to dodaj sb cmd przy okazji do dodawania nowych słów które mają być ocenzurowane

    Komentarz


      #3
      @3styFK XodiXuH bez sensu
      @sweet-girls jeżeli masz plik cenzor.php i w nim przekleństwa i przekleństwa są wypisane po przecinku np wyraz1, wyraz2 itd.
      To teraz tak do pliku bot.php dopisz przed
      Kod:
      $parts = stripslashes($parts);
       	$mb->addText($main->nick($txt,$staf).": $parts",FORMAT_BOLD_TEXT,$a ,$b, $c)->setRecipients($txaat);
           $p->push($mb);
      to powinno być dobrze "chyba"
      Kod:
      $cenzor_on = $db->query("SELECT `cenzor` FROM `channel` WHERE `kanal` = '{$kanal}"); 
      while($co = $cenzor_on->fetch_assoc()){
      $on = $co['cenzor'];
      }
      if($on=='tak'){
      $zamiana = '~CeNzUrA~';
      $parts = file_get_contents('cenzura.txt');
      $parts = str_replace(", ", '[a-z]*|[a-z]*', $parts);
      $parts = eregi_replace($parts, $zamiana, $txt);
      }else{
      $parts = $parts;
      }
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #4
        i na uj dajesz gotowce -.-

        Komentarz


          #5
          @3styFK XodiXuH bo chciała ? i proszę weź się nie wypowiadaj bo na temat php bo ciężko się to czyta i w ogóle

          @sweet-girls jak coś nie rozumiesz napisz na gg
          CzatGG: Kliknij!
          Moje GG: Kliknij!

          Komentarz


            #6
            Ja bym polecał coś w tym stylu:
            Kod:
            <?php
            $msg = str_ireplace(array('kurw', 'spier', 'rozpier', 'jeba'), '***', $msg);
            //$msg to wysyłana wiadomość
            ?>
            Dlatego, że czat gg powinien mieć jak najmniej zapytań do bazy. :p
            Ostatnio edytowany przez Nydylier; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Cenzurowanie słów w skrypcie przez forum XD
            Jak zarabiać w internecie?
            Kody rabatowe do popularnych hostingów!
            Darmowe przedmioty CS:GO!
            Jak włamać się na konto GG!

            Komentarz


              #7
              1. Jakbyś zauważył ominąć to, że jest zapytanie do bazy można tylko przez wykorzystanie zmiennej stworzonej na początku skryptu to byś nie pisał tak idiotycznego skryptu. Twój kod tworzy cenzora na cały czat.
              2. Mój plik z wulgaryzmami zawiera ponad 1000 wulgaryzmów. Wyobrażasz sobie wklejenie ich do twojego kodu.
              3. Po kiego kija robisz odkopy? Idiotyczne nabijanie postów. Jak dla mnie -1 dla reputacji.

              Komentarz


                #8
                @Wazniak96,
                3) Nie nabijanie postów, tylko wypowiedzenie się. Od tego są fora dyskusyje, prawda? -.-
                2)
                -To nwm co ty tam napchałeś, zagraniczne czy co... moim zdaniem raczej kłamiesz.
                -Niż skryptu napisanego wyżej, przez Majcona przy takiej liczbie wulgaryzmów bym użył preg_replace.
                -Zauważ, że w moim są podane typu "kurw", a nie z osobna słowa jakie mogły by być z "kurw".
                1) Skąd wnioskujesz, że na cały czat? Zależy w jakiej części skryptu się go użyje.

                - - - Updated - - -

                @Wazniak96,
                3) Nie nabijanie postów, tylko wypowiedzenie się. Od tego są fora dyskusyje, prawda? -.-
                2)
                -To nwm co ty tam napchałeś, zagraniczne czy co... moim zdaniem raczej kłamiesz.
                -Niż skryptu napisanego wyżej, przez Majcona przy takiej liczbie wulgaryzmów bym użył preg_replace.
                -Zauważ, że w moim są podane typu "kurw", a nie z osobna słowa jakie mogły by być z "kurw".
                1) Skąd wnioskujesz, że na cały czat? Zależy w jakiej części skryptu się go użyje.
                Jak zarabiać w internecie?
                Kody rabatowe do popularnych hostingów!
                Darmowe przedmioty CS:GO!
                Jak włamać się na konto GG!

                Komentarz


                  #9
                  3. Wypowiadanie się w tematach, które nie żyją? Bez sensu. Lepiej założyć nowy jeśli coś masz ciekawego do powiedzenia
                  2. Nic nie napchałem. Jest tam większość polskich wulgaryzmów w różnych odmianach? Po co? Twoja metoda wytnie każdą frazę "kurw", a są takie słowa które nie są wulgaryzmami, a zawierają taką frazę.
                  1. Części pliku ? czyli w twoim czacie każdy kanał ma osobną część pliku....? Serio ? I na każde życzenie on/off cenzora będziesz dodawać te linijki..? Czyli po twojej postawie z poprzedniego postu moim zdaniem jesteś raczej idiotą.

                  cenzura.txt

                  Komentarz


                    #10
                    Jakbym miał wypisywać wszystkie słowa to bym zwariował Ważniak brawo że Ci się chciało xd

                    ale po co to się tak męczyć ahhhh
                    CzatGG: Kliknij!
                    Moje GG: Kliknij!

                    Komentarz


                      #11
                      Robert każdy pisze skrypty jak woli ale GG i tak upada... Infobot ma tylko kilka rzeczy a miał prawie wszystko to co potrzebne (w szkole na angielskim albo na polskim zawsze go używałem) nawet wiedziałem jak się ubrać (pogoda) wszystko na nim było to co potrzeba, a teraz? Ch**nia jest nic nie ma. Na czatach to czasem wejdą i pójdą.
                      Najlepsze CzatyGG na
                      SuppBocie
                      (gg:48909067) pod
                      komendą /Au

                      Komentarz


                        #12
                        Gdzieś w necie znalazłem stronę z wulgaryzmami polskimi i wszystkimi ich odmianami to sobie wyeksportowałem do pliku i tyle. Co za problem. ;P

                        PS: Już widzę kolejny post, że kogoś emocje ponoszą albo nie wie, że na forach tematycznych z reguły obowiązuje kultura

                        Komentarz


                          #13
                          a nie jepiej zrobić tak:

                          Kod php:
                          $wiadomosc strtolower($WIADOMO);
                           
                          $przeklenstwo explode(" "$wiadomosc);
                          ###BAZA Z WULGARYZMAMI

                          foreach($przeklenstwo as $key => $txt){

                          if(
                          in_array($txt$SLOWA_Z_BAZY)){
                           
                          $z_pomocnicza 1;
                           break;}}

                          if(
                          $z_pomocnicza == 1){

                          ###WYWALANIE

                          ####Tutaj odpowiedź :D 
                          P.S. To mam z Forum od WujcioMattt więc się nie dziw Mati że skądś to mam ale sam dajesz takie kody ja to trochę ulepszyłem

                          P.S.2 $WIADOMO u Wampirka (czy Walkalma) skrypcie to jest $parts podajże
                          Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Najlepsze CzatyGG na
                          SuppBocie
                          (gg:48909067) pod
                          komendą /Au

                          Komentarz


                            #14
                            oryginal z forum o jakim wpomniales

                            Kod php:
                            $przeklenstwo explode(" "$HTTP_RAW_POST_DATA);
                            $queryy mysql_query("SELECT * FROM wulgaryzmy");
                            while(
                            $usee mysql_fetch_assoc($queryy))
                            {
                            $wulga[] = $usee[wulga];
                            }

                            foreach(
                            $przeklenstwo AS $key => $txt)
                            {

                            if(
                            in_array($txt$wulga))
                            {
                             
                            $z_pomocnicza 1;
                             break;
                            }
                            }

                            if(
                            $z_pomocnicza == 1){

                            tu odpowiednie parametry jesli dana osoba brzydko powiedziala na czacie :D
                            czyli jesli skrypt wylapal wulgaryzm 
                            O jakim ulepszeniu wspomniałeś?
                            Ja bym raczej powiedzial ze dodałeś 1 zmienna na poczatku i usunołes czesc dotyczaca pobierania wulgaryzmow z msql dajac komentarz ...

                            Nie dziwie się skąd to masz, raczej tym postem uswiadomiłeś tylko ze zawsze cos skądś masz lecz niestety nie z głowy

                            Źródło: http://czatygg.linuxpl.info/forum/vi...=28&rowstart=0
                            Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                              #15
                              I kolejny odkop... Jak juz dajesz kod to kompletny bo to co napisałeś jest podstawami i ktoś kto umie odczytać wulgaryzmy to potrafi i to napisać jak zna funkcje in_array. Poza tym raczej trzymanie wulgaryzmów w relacyjnej bazie danych jaką jest MySQL nie jest optymalne Z tego co wiem. Lepiej korzystać z pliku..

                              Ps: WIADOMO.. Ale co wiadomo? Zmienna samą nazwą powinna wskazywać co zawiera. Tym bardziej nie powinna być w języku polskim i pisana wielkimi literami.

                              Tym pisaniem o tym jak jest w skrypcie wampira i walkalma przechwalasz się ze sam napisałeś? Bo jakoś mi się nie wydaje i to też nie jest żaden wyczyn...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X