Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: błąd logowania

błąd logowania

Witam, po ściągnięciu z android market gg nie mogę zalogować się do swojego konta w komórce. Pojawia się komunikat Błąd logowania, nieprawidłowy login lub hasło. Jedno i drugie na 100 % wpisuję prawidłowo

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Ściągnij najnowszą betę z forum z działu Testowanie i sprawdź czy będzie działać. Dzisiaj poprawiony został problem dotyczący polskich znaków w haśle.

Mam ten sam problem. Nie mam polskich znaków w haśle. Android Ginger Bread 2.3.4, GG 3.2 pobrane z Google Play Store dzisiaj.

mam podobny problem, z tym, że w ogóle nie mogę zalogować się do gg, ani na kompie, ani w przeglądarce, ani w androidzie. ostatnio logowałam się w przeglądarce i zmieniłam adres e-mail. od tej pory mam ten problem. haslo i numer są prawidłowe, nie ma polskich znaków. o co chodzi?

To chyba problem serwerów gg.

a czy możliwe ze problem serwerów gg trwa juz kolejny dzien? chciałabym odzyskać mój numer

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    rootsrat, czy nadal masz ten problem?
    rybka_d - pewnie zmieniłeś hasło na inne i źle je wpisałeś albo co i teraz nie możesz się zalogować nigdzie, bo złe hasło podajesz. Napisz do supportu z tym problemem.

korzystalam z opcji przypominania hasla i jest prawidlowe, wiec to nie to.

Doświadczony GGadacz
    Niektórym w takich przypadkach pomaga wpisanie w miejsce loginu takiej samej nazwy profilu, jaką mają zapisaną na GG w komputerze. Jeśli to nie pomoże, to piszcie pod adres mobilne@gadu-gadu.pl lub tech@gadu-gadu.pl - będziemy Wam prawdopodobnie generować nowe hasła.

Ja mam podobny problem, ale to na pewno nie jest wina złego hasła, mam podłączonego laptopa i dwa androidy (2.3.4 i 4.0.3) do tej samej sieci i na komputerze zwykłe gg się łączy a na androidzie nie chce. Ktoś wie czym to może być spowodowane?

Uprawnienia umieszczania postów