Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słaby wygląd gg :-(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Słaby wygląd gg :-(

    Witam!
    Czy mógłbym prosić o stworzenie nowej wersji gg na j2me, której wygląd przypominał by wersję na androida, najbardziej zależy mi na mniejszej czcionce lub wyborze wielkości czcionki w ustawieniach, widoczności avatarów, dodawania obrazków z karty pamięci do kona rozmowy i rozmowa w formie dymków.
    Pozdrawiam!
    Jak zarabiać w internecie?
    Kody rabatowe do popularnych hostingów!
    Darmowe przedmioty CS:GO!
    Jak włamać się na konto GG!

    #2
    Zamieszczone przez Nydylier Zobacz posta
    Witam!
    Czy mógłbym prosić o stworzenie nowej wersji gg na j2me, której wygląd przypominał by wersję na androida, najbardziej zależy mi na mniejszej czcionce lub wyborze wielkości czcionki w ustawieniach, widoczności avatarów, dodawania obrazków z karty pamięci do kona rozmowy i rozmowa w formie dymków.
    Pozdrawiam!
    Postaw piwo, a może nawet dwa, to ktoś na pewno poświęci czas na przystosowanie aplikacji do twoich wygód. Najważniejsza jest funkcjonalność, a nie jakieś dymki. Według mnie za dużo palisz. Szczerze, to przydałoby się wykorzystać wszystkie, ważne elementy komunikatora, które wyróżnią go spośród całego j2me. Gg dysk? Na palcach policze aplikacje, dzięki którym można wysyłać pliki. Infejs, to rzecz zbędna. Dla wygody można dopracować. Nawet fotki nie można wysłać z pliku czyli jakiś menadżer gg java? Może osobna aplikacja wspomagająca, bo ile to się lognąć. Nawet tyłka nie trzeba podnosić. Poza tym avatar - opera, a strefa hm. Rzecz zbędna. To tyle.

    Komentarz


      #3
      No ale bez przesady... aktualny interfejs gg j2me wygląda jak z ubiegłego stulecia. XD
      Tak już sobie myślę, że na wersją j2me już nikt nie pracuje i chyba sam sobie zmodyfikuję przynajmniej to i tamto.
      Jak zarabiać w internecie?
      Kody rabatowe do popularnych hostingów!
      Darmowe przedmioty CS:GO!
      Jak włamać się na konto GG!

      Komentarz


        #4
        To prawda, nie rozwijamy tej wersji. A wynika to z tego, że ciężko w obecnych czasach kupić telefon, na którym wersja JavaME by działała. Tak więc nie warto tracić czas na JavaME kosztem Androida. Druga sprawa jest taka, że JavaME jest bardzo ograniczona pamięciowo. Awatarów nie dałoby się załadować.

        Komentarz

        Pracuję...
        X