Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań dotyczące nowego GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kilka pytań dotyczące nowego GG

    Witam. Mam parę pytań, dotyczące nowego GG.
    Mianowicie, gdy zamknę okno rozmowy GG w ogóle archiwum nie jest zapisywane na tym nowym GG, sprawdzałem archiwum i nic, jedynie są te stare. No chyba, że to przez to, że nie dałem zapisywanie archiwum online(ale wątpię).
    Po drugie gdy piszę długą wiadomość, to okienko w którym piszę tekst, nie pokazuje całego tekstu, tylko trzeba poszerzać okno cały czas, chyba że to tylko tak u mnie jest.
    I po trzecie, gdy piszę wiadomość to przycina mi kursor i niekiedy wyrazy nie są dokładne bo brakuje liter, muszę cofać w to miejsce gdzie brakuje i dodawać litery osobno np powinno być: “Witaj co u Ciebie?”, a wychodzi przez przycinanie: “Wiaj co u Cieie?”

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    #2
    Jeżeli nie włączyłeś archiwizacji rozmów on-line, rozmowy nie będą zapisywane.
    Odnośnie opisywanych problemów, bardzo proszę o print screeny oraz wersję GG i systemu.

    Komentarz


      #3
      Oto screen. test.jpg
      Widać, że jest tekst uciety na dole, oczywiście, to nie jest jakiś wielki minus czy coś, bo można powiększyć okno, no ale jak ktoś pisze niekiedy dużo, to nie widzi co napisał poniżej nawet jak jest maksymalnie powiększone okno.
      A co do archiwum, to odinstalowałem GG i nie mam już podczas instalacji możliwości zaznaczenia opcji, by zapisywało online.
      A co do wersji GG to: GG 11.0.0.6001 i system Windows 7 Home Prem. 64 bit.

      Komentarz


        #4
        Dzięki, zgłosiłam brak poszerzania miejsca wprowadzania tekstu.
        Jeżeli chodzi o archiwum, archiwizowanie wiadomości zaznaczyć można po wybraniu: GG >> Ustawienia >> Komunikator >> Pozostałe >> Archiwizuj wiadomości.

        Komentarz

        Pracuję...
        X