Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Status w GG dla WIN8

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Status w GG dla WIN8

    Mam pytanie, czy GG dla WIN 8 ( 8.1 ) zaraz po uruchomieniu komputera ( nie po faktycznym kliknięciu w kafelek GG ) ustawia status użytkownika jako " Dostępny " czy nie ?
    Chodzi mi o to żebym nie musiał po każdym włączeniu komputera uruchamiać samej aplikacji, tylko dopiero po otrzymaniu wiadomości. Ale żeby ktoś chciał wogóle pisać, musi widzieć, że jestem dostępny.

    Chodzi mi o podobne powiązanie jak jest ze Skype dla WIN 8 - włączenie kompa z automatu ustawia status dostępności w Skype.

    #2
    Podłączam się pod pytanie. Jak ustawić autostart dla aplikacji kafelkowej?

    Komentarz


      #3
      Dopiszę jeszcze, że GG Modern nawet po uruchomieniu ze statusem " Dostępny " i utrzymaniu aplikacji " otwartej " ( jest widoczna w lewym pasku bocznym po najechaniu myszką ) po pewnym czasie ( nie udało mi się sprawdzić po jakim ) przechodzi w status " niewidoczny/niedostępny" niezależnie czy się korzysta z komputera, czy jest on przez moment nieużywany ale włączony. Dopiero wywołanie GG na główny ekran powoduje zmianę statusu na " Dostępny ".

      I zgłaszam to jako błąd do poprawy
      Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        W aktualnej wersji nie ma możliwości uruchomienia wraz systemem i statusem dostępnym, jednakże przekażemy sugestię, więc w kolejnych aktualizacjach postaramy się uwzględnić taką możliwość.
        @northareth, Czy masz włączoną opcję „ekran blokowania”? Ustawienia->Uprawnienia

        Komentarz


          #5
          Wszystkie uprawnienia mam włączone:
          - korzystanie z kamery
          - pokazywanie powiadomień
          - ekran blokady ( działanie w tle )

          Komentarz


            #6
            Wyczaiłem jeden z powodów kiedy aplikacja zmienia status na niepodłączony pomimo jej uruchomienia i zminimalizowania. Następuje to przy zmianie IP w Neostradzie. Trzeba ręcznie włączać status " Dostępny " bo nie wraca sam.

            Komentarz


              #7
              Dzięki za doprecyzowanie. Powtórzyliśmy opisaną sytuację i postaramy się poprawić działanie komunikatora w kolejnych wydaniach.

              Komentarz

              Pracuję...
              X