Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z pokazaniem się listy kontaktów w nowym GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z pokazaniem się listy kontaktów w nowym GG

    Witam po konwersji z GG10 do nowego GG, nie wczytuje mi się lista kontaktów w grupie Moje kontakty, w ogóle nie mam listy kontaktów, dopiero jak wejdę w opcje i wyłącze pokazywanie grup czy coś takiego to lista się pojawia, ale wraz z nią wszystko na jednej kupie, te boty, karolina GG wszystko jest razem jak to w końcu jest w tym nowym gg? Jeśli nie ma podziału na grupy to jak usunąć istniejące już grupy? Lub jak zrobić by przeniesiona cała zawartość z GG10 wyświetliła się prawidłowo w nowym GG. Proszę o jakieś info.

    #2
    Czy rozwinąłeś wszystkie grupy i sprawdziłeś, czy tam kontakty, o których piszesz nie zostały zapisane?

    Komentarz


      #3
      Tam właśnie kontaktów nie ma. Dostępne grupy:

      Ignorowani: 0/0
      Pozostałe: 0/0
      Moje Kontakty: 0/0
      Pomocnicy: 4/4

      Dopiero jak wyłącze opcję: Pokazuj podział na grupy, lista się pojawia, ale nie ma żadnej grupy widocznej.

      Komentarz


        #4
        I co dalej z tym?

        Komentarz


          #5
          Czy po zalogowaniu na stronie gg.pl sytuacja jest taka sama? Podaj mi proszę swój numer GG przez PW.

          Komentarz


            #6
            Na stronie gg.pl kontakty wyświetlają się w Pozostałe, ale wciąż są grupy widoczne ze starego GG10.
            Jak mogę skasować te grupy w gg.pl żeby nie przeniosły się do GG12?

            Komentarz


              #7
              Grupy na stronie gg.pl usunąć można po wybraniu kół zębatych.

              Komentarz


                #8
                Nie można, nie jest aktywna opcja do usunięcia.



                Poza tym, dlaczego zrobiliście tak, że po migracji z GG10 lub wcześniejszych wersji wszystko przenosi się do GG12? Przecież skoro tych grup jak: pomocnicy i ulubione nie ma w GG12 to nie powinny się przenieść.

                Po przeniesieniu się archiwum, pojawiła mi się lista w nowej grupie: Pozostałe > Druga grupa ta stara grupa /Pozostałe/ jest pusta, grupy Ignorowani i Pomocnicy wciąż są widoczne, jak mogę je skasować całkowicie?

                Założyłem testowy numer GG i kontakty tworzą się w grupie: Moje kontakty > więc, by mieć grupę z taką nazwą, zmieniłem sobie nazwę w gg.pl i znikła grupa pozostałe ta druga i mam tylko: Moje kontakty i Ulubione i Pomocnicy, a więc grupa "Ulubione" jest grupą podstawową w gg.pl czy nie?

                Widzę też, że utworzyła się grupa Pomocnicy (na testowym numerze gg), ale tam nie ma żadnego pomocnika! A w gg.pl (na moim starym numerze, wciąż są 4 pomocnicy w tej grupie) Więc czy ta grupa jest domyślną grupą w GG12? Jeśli nie, to jak ją skasować?
                Ostatnio edytowany przez hsy; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Proszę zapoznać się z tematem pomocy dotyczącym tworzenia i usuwania grup:

                  http://www.gg.pl/pomoc/korzystanie-z-grup-i-ulubionych/

                  Jako uzupełnienie tego tematu dodam, że struktura grup przy przeniesieniu listy kontaktów z gg10 do gg12 powinna zostać zachowana z dokładnością do grup podstawowych, które tworzone są zawsze i nie można ich usunąć.

                  Komentarz


                    #10
                    GGAdmin dzięki za wyjaśnienie teraz wiem wszystko! Ale co do grupy pomocnicy w niej mam takie kontakty:

                    Blip.pl
                    Infobot
                    Karolina GG
                    Test Audio

                    Którzy ci pomocnicy są podstawowi w GG12 a których nie ma?

                    Komentarz


                      #11
                      W tej chwili nie ma czegoś takiego jak podstawowi pomocnicy w GG12. W momencie założenia nowego konta lista kontaktów jest pusta.

                      Jeżeli natomiast pomocnicy znajdowali się wcześniej na liście kontaktów, to po przejściu na GG12 również na tej liście będą. Ponieważ są to Boty GG, to zostały umieszczone w grupie pomocnicy, zgodnie z opisem pomocy, do której podawałem link wcześniej.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X