Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG ciągle dostępne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG ciągle dostępne

    Chyba nie ma tutaj takiego tematu. Szukałam, żeby nie było.
    Mój problem tkwi w tym, że moje GG od kilku dni jest ciągle dostępne. Wyłączam i internet, i komputer; na innych urządzeniach nie mam programu. Kiedy rano włączę GG nagle przychodzi mi kilkanaście wiadomości, bo inni myślą, że jestem dostępna. To jest naprawdę uciążliwe. Można coś z tym zrobić?

    #2
    W ostatnim czasie wprowadzona została opcja podtrzymywania statusu dla aplikacji mobilnych. W związku z tym przed zamknięciem aplikacji prosimy o ustawienie takiego statusu, jaki chcesz, żeby był widoczny. Żebyśmy mogli zweryfikować Twoją sytuację, prosimy o informację z jakich systemów operacyjnych korzystasz w telefonie i na komputerze.
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Przed wyłączeniem komputera zmieniłam status na niedostępny - nadal to samo.
      Na laptopie mam Windows 8, a na telefonie Androida 2.1

      To pomoże ktoś? Bo widzę, że wy nie potraficie -.-
      To jest na serio uciążliwe. Weszłam przed chwilą na gg z innego konta, a na swoim, tak jak mi polecono - ustawiłam status na niedostępny i wylogowałam się. Jednak co? Na drugim gg pokazuje mi, że jestem dostępna...
      Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Czy na pececie korzystasz z wersji GG 12 i 2.0 Modern UI? Jeżeli tak, nie zapomnij zmienić statusu na tej drugiej. Status może być także podtrzymywany na komórce.

        Komentarz


          #5
          Czy jest możliwość wyłączenia tego albo zmniejszenia czasu podtrzymywania?
          Ja czasami nie mam czasu zmieniać statusu na komputerze albo padnie mi telefon a status nadal jest podtrzymywany.
          Ludzie później denerwują się że im nie odpisuje.

          Komentarz

          Pracuję...
          X