Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd połączenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd połączenia

    mam samsung galaxy s 3 przed sylwestrem zrobil mi aktualizacje androida na 4.3 i od tej chwili nie dziala gg nie moge sie polaczyc ciagle jest brak połączenia wyjdzie jakas aktualizacja pod ten android nowy ?

    #2
    Również mam problem z połączeniem.

    Wygląda na to, że tylko logowanie przebiega poprawnie (tzn. do momentu sprawdzania hasła i wyświetlenia panelu użytkownika)... Wyświetla tylko, że lista kontaktów jest pusta (choć nie jest) a status aplikacji to ciągle: 'Łączę...'
    Wykonałem reinstall i problem ten sam (wcześniej przed reinstalacją wyświetlała się lista kontaktów ale wszyscy nieaktywni...)

    Telefon: Pentagram Combo 4Core
    Android 4.1.2
    Ostatnio edytowany przez Damian324; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      U mnie wszystko dziala poprawnie.

      Samsung galaxy Ace - Android 4.2, i sprawdzalem na experymentalnej wersji 4.4

      Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

      Komentarz


        #4
        Zrobi ktoś coś z tym problemem?

        Komentarz


          #5
          Wszystko działa. Od 20 grudnia żadnych problemów -,- Jestem 24h/7dni na GG, ani razu nie rozpieło. (Nie licząc jednego restartu telefonu)

          Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

          Komentarz


            #6
            To, że u Ciebie działa poprawnie nie znaczy, że musi działać też u mnie. Wcześniej też było wszystko w porządku, też byłem ciągle aktywny a teraz muszę korzystać z GG w przeglądarce

            Komentarz


              #7
              U mnie nie działa wywala z gg przy słabym połączeniu z internetem nawet nie słabym bo inne aplikacje działają typu opera fb nawet open fm działa tylko gg nie
              CzatGG: Kliknij!
              Moje GG: Kliknij!

              Komentarz


                #8
                Jezeli slabym polaczeniem mozna nazwać lejek 16kb/s, to również GG działa. Tylko wysyla dluzej wiadomosci

                Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

                Komentarz


                  #9
                  Witam użytkowników forum
                  Odświeżam temat, bo mam problem z GG na smartfonie Kruger&Matz Drive... W telefonie mam dwie karty SIM, z tym, że jedna służy jako telefon (T-Mobile, bez internetu), a druga jest tylko do internetu (Play). Internet działa mi bez żadnego problemu (3G), natomiast GG po odpaleniu (reklama się pojawia) nie łączy mnie, gdy np. chcę zobaczyć archiwum dostaję komunikat brak połączenia... jedynie udaje mi się uzyskać połączenie GG, kiedy włączę obie karty SIM (bo często wyłączam Playa) i wykonam restart telefonu (i to też tylko co któryś raz), ale nawet gdy mam już działające GG, to kiedy telefon wygasi ekran i muszę ponownie odblokować ekran to także kończy się połączenie GG... Wydaje mi się, że problem narodził się po ostatniej aktualizacji (17.9.2014 do wersji 4.3.4.20161)... Inne aplikacje działają dobrze (np. FB, skype)

                  EDIT: I problem rozwiązała kolejna aktualizacja, do wersji 4.4.0.20168... uff, jak dobrze, że już nie muszę uruchamiać 10razy dziennie telefonu....
                  Ostatnio edytowany przez Bogoes; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: problem rozwiązany

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X