Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak skopiować i co z archiwum?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak skopiować i co z archiwum?

    Mam zainstalowane GG12, poszperałem ale nigdzie nie mogę znaleźć gdzie zapisywane są rozmowy, ponieważ muszę zmienić dysk, a chciał bym je zachować. Druga sprawa mimo że nie zmieniałem nic w ustawieniach,od tygodnia rozmowy które prowadze na gg nie są zapisywane w archiwum. Czy może ktos mi pomóc. pzdr

    #2
    Archiwum jest przechowywane na serwerach, chyba, że opcję tę wyłączyłeś.

    Komentarz


      #3
      a gdzie to moge sprawdzić, czy jest zapisywane na serwerach? i tak jak napisałem - od poczatku lutego nie mam w archiwum żadnej rozmowy którą prowadziłem przez GG

      - - - Updated - - -

      a gdzie to moge sprawdzić, czy jest zapisywane na serwerach? i tak jak napisałem - od poczatku lutego nie mam w archiwum żadnej rozmowy którą prowadziłem przez GG

      Komentarz


        #4
        Zaloguj się na swoje konto na stronie gg.pl i sprawdź zawartość archiwum. Jeżeli rozmów nadal będzie brakowało najprawdopodobniej oznacza to, że archiwizacja została wyłączona. Jak włączyć/wyłączyć archiwum opisane jest na stronie pomocy:

        http://www.gg.pl/pomoc/jak-dziala-ar...budowane-w-gg/

        Komentarz


          #5
          Na koncie na stronie gg.pl wszystkie rozmowy są archiwizowane, nie ma ich tylko u mnie w komputerze, archiwizowanie w komputerze zakończyło się z końcem stycznia.

          Komentarz

          Pracuję...
          X