Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak skopiować i co z archiwum?

Jak skopiować i co z archiwum?

Mam zainstalowane GG12, poszperałem ale nigdzie nie mogę znaleźć gdzie zapisywane są rozmowy, ponieważ muszę zmienić dysk, a chciał bym je zachować. Druga sprawa mimo że nie zmieniałem nic w ustawieniach,od tygodnia rozmowy które prowadze na gg nie są zapisywane w archiwum. Czy może ktos mi pomóc. pzdr

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Archiwum jest przechowywane na serwerach, chyba, że opcję tę wyłączyłeś.

a gdzie to moge sprawdzić, czy jest zapisywane na serwerach? i tak jak napisałem - od poczatku lutego nie mam w archiwum żadnej rozmowy którą prowadziłem przez GG

- - - Updated - - -

a gdzie to moge sprawdzić, czy jest zapisywane na serwerach? i tak jak napisałem - od poczatku lutego nie mam w archiwum żadnej rozmowy którą prowadziłem przez GG

Zaloguj się na swoje konto na stronie gg.pl i sprawdź zawartość archiwum. Jeżeli rozmów nadal będzie brakowało najprawdopodobniej oznacza to, że archiwizacja została wyłączona. Jak włączyć/wyłączyć archiwum opisane jest na stronie pomocy:

http://www.gg.pl/pomoc/jak-dziala-ar...budowane-w-gg/

Na koncie na stronie gg.pl wszystkie rozmowy są archiwizowane, nie ma ich tylko u mnie w komputerze, archiwizowanie w komputerze zakończyło się z końcem stycznia.