Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opisy wystają poza okno kontaktów / niewidoczna gwiazdka "ulubionych"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opisy wystają poza okno kontaktów / niewidoczna gwiazdka "ulubionych"

    Kiedy jestem zalogowany w GG i widzę opisy w oknie kontaktów, avatary i ikonka gwiazdki niknie za oknem a sam opis jest "ucinany" (dłuższe wiersze nie są zawijane).

    gg1.jpg

    Kiedy się wyloguję, kiedy nie widzę statusów wszystko jest tak jak być powinno.

    gg2.jpg

    #2
    Proszę o informację n/t wersji systemu operacyjnego oraz GG. Jak rozumiem, sytuacja jest permanentna?

    Komentarz


      #3
      Tak, mam tak przez cały czas.

      SO : Windows 7 Professional (x64)
      GG : 11.0.0.6001

      Komentarz


        #4
        Dzięki, dla formalności proszę jeszcze o informację, czy reinstalacja wraz z usunięciem katalogów roboczych:
        C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG
        C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG
        przynosi jakiś pozytywny skutek.

        Komentarz


          #5
          Wykonałem te kroki, ale nic to nie dało. Stworzyłem dla testu nowy profil i tam wszystko działa jak powinno, więc problem leży gdzieś w moim profilu.

          Jakiś pomysł jak mógłbym to naprawić, nie tracąc kontaktów i archiwum?
          Ostatnio edytowany przez wnuCzu; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Dzięki, zgłosiłam do poprawy Twój przypadek. Raczej na razie Ci nie pomogę, poczekajmy do wydania nowego builda.

            Komentarz


              #7
              Nowy build zabił problem. Dzięki.

              Komentarz


                #8
                Z tym że dzisiaj nie było nowego builda, a 4 dni temu pisałeś, że masz 6001, czyli najnowszy.

                Komentarz


                  #9
                  I właśnie dlatego na starym forum wymagaliśmy podawania pełnej wersji GG..

                  Komentarz


                    #10
                    Faktycznie.. wersja jest ta sama. Myślałem że była jakaś aktualizacja, bo teraz (pierwszy raz) wszystko wyświetla mi się prawidłowo.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X