Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opcja Ignoruj

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Opcja Ignoruj

    Dlaczego osoba którą ignoruje nie widzi że jest ignorowana ?? Dawniej wyświetlał sie przy kontakcie stosowny znaczek ale oczywiście musieliście coś zepsuć przecież to czysta głupota! Po co było zmieniać coś co było dobre ?

    #2
    No fajne było takie chamskie pokazane że mam kogoś w ... I mówię to całkiem poważnie.

    *

    Komentarz


      #3
      Jak można teraz zobaczyć - sprawdzić czy ktoś cię ignoruje , bo znowu chyba coś jest pozmieniane . Kiedyś nie wyświetlał się awatar , a teraz go mam i opis jest , tylko na słoneczku jest znaczek " ? " . Czy to znaczy ,że jestem ignorowana ?

      Komentarz


        #4
        Tak

        Wysłane z mojego GT-S5570 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez krzos Zobacz posta
          Tak

          Wysłane z mojego GT-S5570 przy użyciu Tapatalka
          to Tak to do mojego pytanie ?

          Komentarz


            #6
            Tak.

            Wysłane z mojego GT-S5570 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              coś się tu nie zgadza , bo jak wchodzę na profil osoby ,która mnie ma ignorować to pisze że mogę ją zaprosić do kontaktu . Jest tam jej opis i awatar , a kiedyś tego nie było .

              Komentarz


                #8
                „?” wskazuje, że dana osoba ukrywa status przed nieznajomymi.

                Komentarz


                  #9
                  Oburzenie wynika z małej satysfakcji jakiej daje nam ignorowanie osoby. xd Szczerze, to jest to raczej bez różnicy, a obecne korzyści są za to ogromne! Po prostu co jakiś czas odwiedzamy archiwum na serwerze, z którego będziemy mogli przejrzeć wiadomości, po "zablokowaniu osoby" nie wyświetlajac nam się w oknie rozmowy. Koniec ze agresją i przemocą fizyczną na rzeczach materialistycznych. xd ;d

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X