Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Przeniesienie archiwum na nowy komputer.

Przeniesienie archiwum na nowy komputer.

Witam,

kilka dni temu dostałam nowy komputer i chcialabym przenieść swoje archiwum ze starego kompa na nowy. jest to możliwe? GG 10.5.2

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Wystarczy skopiować pliki z folderu %appdata%\Gadu-Gadu 10 na nowy komputer do tego samego folderu. Wejść do tego folderu możesz naciskając jednocześnie klawisze Windows + R i wpisać ten adres i nacisnąć Enter Na obu komputerach tak samo.

W ten sposób możesz właściwie przenieść nie tylko ustawienia GG ale też wielu innych programów.

Dzięki, udało mi się znaleźć dane i skopiować, ale nie mam gdzie ich wkleić na nowym komputerze. Po wybraniu klawisza Windows i R wyświeta się okno, w które wklepuje %appdata%\Gadu-Gadu 10, jednak wyświeta się komunikat: "System Windows nie może odnaleźć pliku C/Users/HP/Appdata/Roaming/Gadu-Gadu" Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie".

Czy może mieć wpływ fakt, że na nowym kompie mam wersję GG 12.1.50?

Doświadczony GGadacz
    System nie może odnaleźć pliku, ponieważ na dysku nie ma folderu Gadu-Gadu 10. Zostanie on utworzony po instalacji wersji Gadu-Gadu 10. Jeśli masz jeszcze dostęp do starego komputera, to sugeruję na nim zainstalować wersję GG12, aby przenieść archiwum do formy online.