Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeniesienie archiwum na nowy komputer.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przeniesienie archiwum na nowy komputer.

    Witam,


    kilka dni temu dostałam nowy komputer i chcialabym przenieść swoje archiwum ze starego kompa na nowy. jest to możliwe? GG 10.5.2

    #2
    Wystarczy skopiować pliki z folderu %appdata%\Gadu-Gadu 10 na nowy komputer do tego samego folderu. Wejść do tego folderu możesz naciskając jednocześnie klawisze Windows + R i wpisać ten adres i nacisnąć Enter Na obu komputerach tak samo.

    W ten sposób możesz właściwie przenieść nie tylko ustawienia GG ale też wielu innych programów.

    Komentarz


      #3
      Dzięki, udało mi się znaleźć dane i skopiować, ale nie mam gdzie ich wkleić na nowym komputerze. Po wybraniu klawisza Windows i R wyświeta się okno, w które wklepuje %appdata%\Gadu-Gadu 10, jednak wyświeta się komunikat: "System Windows nie może odnaleźć pliku C/Users/HP/Appdata/Roaming/Gadu-Gadu" Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie".

      Czy może mieć wpływ fakt, że na nowym kompie mam wersję GG 12.1.50?

      Komentarz


        #4
        System nie może odnaleźć pliku, ponieważ na dysku nie ma folderu Gadu-Gadu 10. Zostanie on utworzony po instalacji wersji Gadu-Gadu 10. Jeśli masz jeszcze dostęp do starego komputera, to sugeruję na nim zainstalować wersję GG12, aby przenieść archiwum do formy online.

        Komentarz

        Pracuję...
        X