Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze statusem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem ze statusem.

    Witam, mam nietypowy problem ze statusem. Po Zamknięciu komunikatora przez 'Zakończ' ciągle jestem dostępny. Sytuacja ta ma miejsce po ostatniej aktualizacji do wersji 12.1.50.11203. Sprawdziłem także inny scenariusz: Ustawiam status niewidoczny, zamykam program i wtedy faktycznie mnie nie ma. Proszę, poprawcie to w najbliższej aktualizacji, albo chociaż zasugerujcie co może być przyczyną takiego stanu rzeczy jeśli nie jest to błąd wewnętrzny programu.
    sigpic

    #2
    Bo widocznie jesteś zalogowany na telefonie z Androidem. Niech ktoś coś do Ciebie napisze a na telefonie uruchomi się GG i wyświetli wiadomość.

    Komentarz


      #3
      Nie, nie byłem zalogowany. Tym bardziej, że za każdym razem klikam 'wyloguj'
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Witam
        Mam ten sam problem. Zawsze jestem ONLINE.
        Wiadomości chyba nikt nie odbiera bo po włączeniu GG przychodzą zaległe.
        W sesjach nie ma innych połączeń chyba że wejdę z telefonu z androidem to wtedy jest jedna.

        Coś się pokopsało na serwerze GG ?

        Komentarz


          #5
          Czy logowałeś się tylko na jednym urządzeniu z Androidem? Jeżeli tak, to czy na pewno urządzenie miało dostęp do internetu w momencie wylogowania?

          Komentarz

          Pracuję...
          X