Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Synchronizacja kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Synchronizacja kontaktów

    W dzisiejszej aktualizacji pojawiła się synchronizacja kontaktów.

    - Chcę się dowiedzieć na czym ona dokładnie polega, po co ona jest i dlaczego NIE PYTAJĄC SIĘ O ZGODĘ przeprowadziła się po uruchomieniu GG.
    - Chcę też wiedzieć gdzie są zapisane te zsynchronizowane kontakty, oraz jeżeli są one gdzieś u Was na serwerze - ŻĄDAM ICH USUNIĘCIA !!!

    #2
    Spokojnie, synchronizacja jest opcjonalna i pytamy się o zgodę. Jesli nie wyświetlił ci się komunikat o tym z przyciskiem "OK" - to znaczy że jeszcze nic nie zsynchronizowałeś. Wejdź na ekran zmiany opisu - zobacz, czy się pojawi pytanie o zgodę. Kontakty są synchronizowane na twoją własną listę kontaktów - sam możesz je kasować i nimi zarządzać. W ustawieniach jest przełącznik czy pokazywać zsynchronizowane kontakty na liście.
    Oczywiście jeśli się nie zgodzisz - nic się nie zsynchronizuje i twoja lista kontaktów nie zmieni się.
    sigpic 5GB
    http://www.gg.pl/info/pobierz/

    Komentarz


      #3
      To dziwne - zaraz po aktualizacji jak uruchomiłem GG od razu pokazał się komunikat o synchronizacji kontaktów. Nie było żadnego pytania o zgodę. Po ukończeniu synchronizacji dopiero GG się uruchomiło. Poza tym gdzie mam szukać tej własnej listy - normalnie w Andku jest zakładka " Konta i synchronizacje " i tam są wszystkie aplikacje, które synchronizują cokolwiek w Androidzie - GG tam nie ma, więc nie wiem jak mam tym zarządzać.

      Komentarz


        #4
        Możliwe, że jest jakiś błąd - pamiętaj, że masz wydanie testowe. Jeśli chodzi o zarządzanie to w ustawieniach GG (w samym programie) jest w sekcji "Lista kontaktów" opcja "Pokazuj zsynchronizowane"
        sigpic 5GB
        http://www.gg.pl/info/pobierz/

        Komentarz


          #5
          A mi nic nie zsynchronizowalo, nic sie nie pokazalo.

          Wysłane z mojego GT-S5570 przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


            #6
            Nie musi CI niczego pokazywać bo nie chodzi o synchronizację kontaktów z GG do Androida tylko z Androida do GG. Jeśli któryś z Twoich znajomych z książki telefonicznej potwierdził numer na GG i jednocześnie nie masz go na liście kontaktów to zostanie on do niej dodany pod taką samą nazwą jaką ma w książce kontaktów.

            Komentarz


              #7
              No to od razu widać kto jeszcze używa GG U mnie NIKT, albo nikt nie potwierdził numeru, co pokazuje, że ten kierunek rozwoju GG w jakim idzie jest błędny

              Komentarz


                #8
                Albo wszystkich już masz na liście kontaktów GG. Więc Twoja teoria legła w gruzach

                Komentarz


                  #9
                  No właśnie że nie - sam pisałeś, że ew. znajomy będzie zapisany pod tą samą nazwą co w telefonie. I właśnie dlatego wiem, że nikt się nie bawi w GG, lub ich " nowinki ".

                  Komentarz


                    #10
                    Ale jeśli dany znajomy już jest na Twojej liście kontaktów (pod inną nazwą) to po co go dodawać drugi raz? Dodawane są tylko te kontakty, których nie masz w GG, a które masz w książce telefonicznej. Możesz przeprowadzić prosty eksperyment usuwając wszystkie kontakty (oczywiście zrób kopię) i być może GG doda Ci kilka kontaktów z ksiązki telefonicznej.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X