Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wywala do springboard przy otrzymywaniu wiadomości

Post Wywala do springboard przy otrzymywaniu wiadomości

GG wyglada super ale...

1 na iPhone 3G 4.2.1 wywala do springboard przy otrzymywaniu i wysyłaniu wiadomości. Wiesza się czesto.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Nie ten dział, bo to nie testowa wersja...
    Nazwa tematu z kosmosu ściągnięta
    Przeniosłem, czekaj na odpowiedź

Cytat Zamieszczone przez Wujek Fester Zobacz posta
    GG wyglada super ale...

1 na iPhone 3G 4.2.1 wywala do springboard przy otrzymywaniu i wysyłaniu wiadomości. Wiesza się czesto.
    U mnie niestety jest to samo. GG włącza się, ale jak kliknę na nazwę osoby żeby pisać wiadomość wyłącza się ... iPhone 3G i 4.2.1 soft

Tez mialem to samo, usuncie aplikacje i zainstalujcie na nowo przy uzyciu 3G lub wifi i po uruchomieniu poczekajcie chwile na sciagniecie gier (aby sprawdzc czy sie sciagly przesuwamy palcem po jakims kontakcie i wy ieramy ikonke pada) jesli wyswietli nam liste gier to juz nalezy wtedy wylaczyc aplikacje i uruchomic na nowo mi to pomoglo i smiga do teraz . Pozdro

Cytat Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
    Tez mialem to samo, usuncie aplikacje i zainstalujcie na nowo przy uzyciu 3G lub wifi i po uruchomieniu poczekajcie chwile na sciagniecie gier (aby sprawdzc czy sie sciagly przesuwamy palcem po jakims kontakcie i wy ieramy ikonke pada) jesli wyswietli nam liste gier to juz nalezy wtedy wylaczyc aplikacje i uruchomic na nowo mi to pomoglo i smiga do teraz . Pozdro
    Pomogło, wielkie dzięki

Uprawnienia umieszczania postów