Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

FAQ - Często zadawane pytania

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    FAQ - Często zadawane pytania

    Aplikacja nie łączy się przez WiFi lub nie dochodzą wiadomości na WiFi, gdy aplikacja jest w tle

    Sprawdź ustawienia Firewalla na routerze. Muszą być odblokowane następujące porty: 80, 443, 8074, 5228, 5229, 5230.

    Nie dochodzą do mnie wiadomości, gdy aplikacja chodzi w tle na połączeniu komórkowym, podczas gdy na WiFi działa poprawnie

    W telefonie wybierz Ustawienia - Użycie Danych - GG. Upewnij się, że opcja Ogranicz przesył danych w tle jest odznaczona.

    Kliknąłem Wymuś zatrzymanie na GG i teraz nie dochodzą mi wiadomości. Co zrobić?

    Wejdź do GG. Wiadomości znowu zaczną dochodzić. Nie klikaj więcej na Wymuś zatrzymanie, ponieważ wiadomości znowu przestaną przychodzić.

    Nie dochodzą do mnie wiadomości na telefonie Sony z włączonym trybem STAMINA.

    Aby GG poprawnie działało przy włączonym trybie STAMINA, należy dodać GG do aplikacji włączonych w trybie gotowości. Aby to zrobić należy wybrać Ustawienia -> Zarządzanie zasilaniem -> Tryb Stamina -> Dodaj Aplikację -> GG

    Nie dochodzą do mnie wiadomości na telefonie Samsung.

    Aby GG poprawnie działało na Samsungu, należy wybrać Ustawienia - Więcej - Bateria - Optymalizowanie aplikacji - Szczegóły - GG - Wyłączono dla

    Nie dochodzą do mnie wiadomości na telefonie Huawei.

    Android 7:

    Aby GG poprawnie działało na telefonach Huawei z Androidem 7, należy wybrać w menu telefonu Ustawienia - Bateria - Zamknij aplikacje po zablokowaniu ekranu - GG - Nie zamykaj

    Android 6:

    Aby GG poprawnie działało na telefonach Huawei z Androidem 6, należy wybrać w menu telefonu Ustawienia - Ustawienia zaawansowane - Menedżer baterii - Aplikacje chronione - Włączyć dla GG

    Nie dochodzą do mnie wiadomości, gdy aplikacja chodzi w tle, niezależnie od używanego połączenia
    • Jeśli masz zrootowany telefon, upewnij się, że nie wyłączyłeś Google Play Services. GG potrzebuje Google Play Services do poprawnego odbierania wiadomości w tle.
    • Pousuwaj aplikacje, które automatycznie mają wyłączać inne aplikacje, na przykład: Greenify.
    • Wyłącz tryb oszczędzania baterii w telefonie.
    • Samsungi z Androidem 5 lub wyższym: Ustawienia telefonu -> Bateria -> Optymalizacja aplikacji -> Szczegóły -> GG -> Wyłącz optymalizację.
    • Wejdź na stronę https://dontkillmyapp.com, wybierz markę swojego telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami ze strony.


    Kliknąłem Wyjdź, jednak u innych nadal jestem widoczny jako Dostępny oraz nadal przychodzą do mnie wiadomości

    To, że jesteś widoczny jako Dostępny nie musi oznaczać, że jesteś połączony z siecią GG. Może to oznaczać, że wiadomości przyjdą w trybie Push, uruchamiając automatycznie aplikację. Jeśli klikniesz Wyjdź, a aktualnie nie masz połączenia z internetem, wtedy aplikacja nie wyśle do serwerów GG informacji o wyrejestrowaniu z trybu Push. W takim wypadku u innych widoczny jesteś jako Dostępny.

    Nie mryga dioda w telefonie, gdy dostaję powiadomienie z GG

    Należy wejść w GG w Ustawienia -> Ikona statusu-> Brak

    Pojawia się komunikat "Niestety, aplikacja GG została zatrzymana.". Jak przesłać treść błędu?

    Na komunikacie "Niestety, aplikacja GG została zatrzymana." należy kliknąć Zgłoś, następnie informacje dotyczące konta i systemu, następnie Zrzut stosu. Pojawi się treść błędu, którą należy przesłać.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X