Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z gg w przeglądarce. Pomoże mi ktoś?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z gg w przeglądarce. Pomoże mi ktoś?

    Witam, mam spory problem z GG. Zacznę od początku:

    Jakiś czas temu poznałem na gg Fajną dziewczynę. Fajnie nam się pisało. Po jakimś czasie dodała mnie do znajomych, z godzinkę popisaliśmy. potem zrobiła się "Niedostępna"(czerwone słoneczko) no ok. Pomyślałem sobie, może wyłączyła gg lub coś w tym stylu. na 2 dzień chciałem do niej napisać ale ciągle miała status niedostępny. Któregoś dnia zauważyłem że coś jest nie tak: Jej status był dostępny a ja widziałem jej status jako niedostępny. Nie zmienia statusu na złość mi. By do niej napisać muszę nowe konto założyć, a gdy dodam ją do znajomych to znów ma status niedostępny i Wiadomości nie dochodzą. to już jest męczące. za każdym razem mam robić nowe konta by z nią chwilkę popisać? boje się że sobie pomyśli że robię sobie z niej jaja. Da się jakoś zrobić aby na moim głównym koncie Była Dostępna?? Jej nr zaczyna się na 42xxxx a mój to 50631123. Z góry dziękuje za pomoc

    #2
    Nie ma to jak znajomości na GG, a wracając do tematu, to zapewne Cię zablokowała, skoro nie widzisz jej statusu. Z tego co wiem na GG nie ma możliwości "ukrywania" się przed danym kontaktem, a szkoda. Taka możliwość jest w innych komunikatorach obsługujących sieć GG np. WTW. Jednak bardziej prawdopodobna wydaje mi się ta pierwsza opcja. Obecnie GG nie pokazuje, że ktoś nas zablokował (zignorował), dawniej było to widoczne.

    Komentarz

    Pracuję...
    X