Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Pytanie o numer telefonu

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Ja bym odwrocil pytanie: Dlaczego tak bardzo nie chcesz podawac swojego numeru telefonu?

Sent from my One S using Tapatalk

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Bo nie chcę - nie widzę potrzeby ku temu. Natomiast jak już pisałem wcześniej jest to możliwe, aby aplikacja zapamiętywała moją decyzję podobnie jak i inne ustawienia, więc namolność z Waszej strony do pozyskania numeru jest co najmniej zastanawiająca. Poza tym nie jestem przeciwny tej możliwości, tylko nachalność mnie wkurza. Uważam, że powinno to być DOBROWOLNE - a obecnie wygląda to tak, że albo nam podasz swój numer, albo będziemy Cię gnębić wyskakującym okienkiem - NIEŁADNIE !!!
    Ostatnio edytowane przez northareth ; 20.06.2014 o 20:57

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    A właśnie - jak to jest w przypadku, gdy ktoś już podał swój numer - też mu się pokazuje ten komunikat ??? Na pewno nie - czyli jest opcja że aplikacja zapamiętuje wybór użytkownika - wystarczy ten mechanizm wykorzystać dla odmowy i po sprawie.

Podpowiem Wam jeszcze jak ja to widzę. Jest w ustawieniach opcja " Pokazuj zsynchronizowane ". Jeżeli ktoś zaznaczy ten wybór - wtedy powinno pokazać mu się okienko o dodanie numeru telefonu ( o ile jeszcze go nie dodał ), a jeżeli ktoś nie chce podawać numeru niech nie zaznacza tej opcji i niech ma spokój od tego durnego okienka.

Wyciąganie numeru " na siłę " wprost kojarzy się z niecnymi zamiarami, nawet jeśli takowe nie istnieją - bo skoro nie można odmówić to jakiś ukryty cel w tym jest. A tego nikt nie lubi

Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    WT19i
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Mniejszą ilość odsłon reklam z powodu mniejszej liczby użytkowników trzeba nadrobić sprzedawaniem danych. Ja tam rozumiem, że chcecie zarobić. Właściwie istnieje kwota, którą sam zapłaciłbym za gg 6.0 ulepszoną (tylko!) o obsługę dłuższych numerów, ale to poza tematem.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    A mógłbyś podać namiary, gdzie te dane w takim razie można kupić? Rozumiem, że sprawdziłeś to co piszesz, zanim napisałeś? Czy może piszesz po to tylko, żeby bez sensu narobić szumu?

Dla jasności: Nie sprzedajemy nikomu żadnych danych. To jest jedynie idiotyczna teoria spiskowa.

Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    WT19i
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    A mało to callcentrów? Przybliżony opis użytkownika z katalogu publicznego + numer telefonu to dla nich baza kontaktów. Nawet jeśli to idiotyczna teoria, to przy takiej nachalności brzmi bardziej prawdopodobnie niż oficjalne uzasadnienie tej opcji.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    A nie wpadłeś na to, że nam nie wolno takich rzeczy robić, a że nie jesteśmy malutką firemką, a dość sporym kolosem, to momentalnie by się to wydało i ponieślibyśmy dość dotkliwe konsekwencje?

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Ja bym odwrocil pytanie: Dlaczego tak bardzo nie chcesz podawac swojego numeru telefonu?

Sent from my One S using Tapatalk
    Z tego samego powodu, dla którego nie chcę wam podawać numeru buta, koloru oczu, wzrostu czy rozmiaru penisa: nie są to informacje które są wam potrzebne. Ciągle upieracie się na to żeby ten numer wyłudzac, więc "teorie spiskowe" się potwierdzają. Zbieracie informacje, nie wiem dokładnie po co ale jakiś w tym cel macie. Gdyby to było dobrowolne to nikt by nie krzyczał, ale dobrowolne nie jest a to już brzydko śmierdzi, czy tak to ciężko pojąć?
    Ostatnio edytowane przez lucekk ; 12.07.2014 o 13:12

To podaj jakiś inny wymyślony numer lub starter kup i podaj nowy numer skoro powiedziałeś, że mógłbyś do płacić.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Przed wyłudzeniem numeru sprawdzają czy jest prawdziwy więc wymyślonego nie można podać. Co do płacenia to nie, ja nie byłbym w stanie zapłacić. I podtrzymuję że skoro wyłudzają numer to mają w tym cel.