Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 12.1.53.11417 windows 7 wywala GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 12.1.53.11417 windows 7 wywala GG

    Witam.

    W/w wersja jest na tyle nie stabilna pod win 7 ze co jakis czas musze pobierać i instalować na nowo GG.

    Jestem przyzwyczajony do tej wersji i nie zamierzam korzystać z innej.

    Ktoś ma może podobny problem ?

    GG odpala się łącznie z systemem. Kiedy je zamknę i spowrotem chce uruchomić powstaje czasami ten problem z okienkiem gdzie jest napisane "Aplikacja została uszkodzona. Zainstaluj ponownie".

    #2
    Ja bym pobrał najnowszą wersję GG. W stosunku do tej wersji co masz, ta najnowsza zawiera tylko różne poprawki, stąd nie rozumiem, dlaczego nie chcesz dokonać aktualizacji. Swoją drogą możesz wyłączyć uruchamianie GG przy starcie systemu...
    Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Talers555 Zobacz posta
      Ja bym pobrał najnowszą wersję GG. W stosunku do tej wersji co masz, ta najnowsza zawiera tylko różne poprawki, stąd nie rozumiem, dlaczego nie chcesz dokonać aktualizacji. Swoją drogą możesz wyłączyć uruchamianie GG przy starcie systemu...
      Jak zrobić aktualizacje bez zmiany szaty graficznej ? bez zmiany miejsc i punktów w których teraz znajduja sie wszystkie menu kontekstowe, etc. ?
      Co nowsza wersja to cos "ulepszonego" co nie jest mi potrzebne do niczego.

      Komentarz


        #4
        Najprostszym chyba sposobem na dokonanie aktualizacji jest kliknięcie np. przy wyborze profilu GG na "Pomoc" --> "O programie" i ponowne uruchomienie komunikatora.

        Komentarz


          #5
          Dzięki wielkie ! Tak zrobiłem.

          Jeśli problem sie ponowi odezwę się znowu.

          Pozdrawiam

          Komentarz

          Pracuję...
          X