Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pogoda w infobocie!

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Z tymi smartfonami nie przesadzaj, ja sam w smartfonie wolałem wklepać na gg tekst "tv polsat" zamiast odpalać apkę bo w gg było szybciej. Podobnie słownik.

Prawdopodobnie twoje ostatnie zdanie to cała prawda. Czyli najpierw infobota kupili, potem ubili. To nie jest pozytywne, wręcz przeciwnie.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Ale wciąż działa platforma botów GG także nie jest problemem napisać sobie swojego bota z tymi funkcjami. które potrzebujemy i będzie wyglądać tak jak potrzebujemy. Trochę dramatyzujecie... Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z infobota bo znając te podstawy PHP wiem o ile więcej możliwości daje stworzenie własnego bota i gdybym takiego ustrojstwa potrzebował to bym pewnie już dawno takie napisał

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Ale wciąż działa platforma botów GG także nie jest problemem napisać sobie swojego bota z tymi funkcjami. które potrzebujemy i będzie wyglądać tak jak potrzebujemy. Trochę dramatyzujecie... Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z infobota bo znając te podstawy PHP wiem o ile więcej możliwości daje stworzenie własnego bota i gdybym takiego ustrojstwa potrzebował to bym pewnie już dawno takie napisał
    No tak bo ja nie mam co robić tylko pisać boty w php gdybym chciał to są lepsze platformy niż gg i lepsze technologie niż php

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Ale czas żeby tutaj marudzić masz... W takim razie przestań ten czas marnować na swoje korowody i lepiej uciekaj pracować nad tymi "lepszymi technologiami". Przechodzisz tutaj już w zupełnie inny temat w dość opryskliwej formie, czego nie rozumiem bo przecież podałem Ci tylko przykład, że ze wszystkim da się poradzić, a przecież firma taka jak GG nie zmieni nagle decyzji bo mniejszości tak się po prostu podoba.

I naprawdę totalnie nie rozumiem po co była ta uwaga, że są lepsze platformy od GG i lepsze technologie od PHP. Według mnie GG jest sprawdzonym komunikatorem i prawie doskonale spełnia moje oczekiwania w danej mi potrzebie (oczywiście są jakieś małe szpargały ale każdemu nie da się dogodzić) tak samo jak i PHP doskonale się sprawdza przy pisaniu takich błachych rzeczy jak boty, z tego powodu, że kod pisze się szybko i jest to łatwy język.

Pomijając już to, że na samym początku odrzuciłeś inne platformy bo przecież na GG jest szybciej...

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Ale czas żeby tutaj marudzić masz... W takim razie przestań ten czas marnować na swoje korowody i lepiej uciekaj pracować nad tymi "lepszymi technologiami". Przechodzisz tutaj już w zupełnie inny temat w dość opryskliwej formie, czego nie rozumiem bo przecież podałem Ci tylko przykład, że ze wszystkim da się poradzić, a przecież firma taka jak GG nie zmieni nagle decyzji bo mniejszości tak się po prostu podoba.

I naprawdę totalnie nie rozumiem po co była ta uwaga, że są lepsze platformy od GG i lepsze technologie od PHP. Według mnie GG jest sprawdzonym komunikatorem i prawie doskonale spełnia moje oczekiwania w danej mi potrzebie (oczywiście są jakieś małe szpargały ale każdemu nie da się dogodzić) tak samo jak i PHP doskonale się sprawdza przy pisaniu takich błachych rzeczy jak boty, z tego powodu, że kod pisze się szybko i jest to łatwy język.

Pomijając już to, że na samym początku odrzuciłeś inne platformy bo przecież na GG jest szybciej...
    Bo było szybciej, dopóki nie został ubity Infobot. Jeśli jednak miałbym pisać własnego bota, to na litość - nie w php ani nie na gg. I podtrzymuję to co pisałem ja (jak też inni w tym wątku) - ta decyzja o stopniowej likwidacji Infobota nie podoba się mi, a jak widać nie tylko mi. TY natomiast chyba jestś pracownikiem GG albo jakimś fanbojem? Wszystko co oni robią, obchwalasz bezkrytycznie. Likwidacja pogody jest dla ciebie fajna bo na pewno (wg ciebie) nikt by z niej nie korzystał, likwidacja programu telewizyjnego i słowników - tak samo. Pewnie (za przeproszeniem) jak byś dostał kopa w d... od nich to też byś wyjaśnił dlaczego to dobrze. Chociażby po tym temacie widać, że jednak wiele osób z w/w funkcji korzystało, więc co do zasady nie masz racji.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    1. Powstrzymaj swoje emocje zamiast rzucać jakieś hejty jak gimbus w moją osobę bo twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
    2. Nie jestem żadnym pracownikiem ani "fanbojem", po prostu jestem inteligentną osobą, która rozumie, że jakiś istotny powód musiał być wyłączenia, a nie zawężam się do mojej osoby "bo ja potrzebuje i GG złe". Zresztą też nie ukrywałem ani tu ani w innych działach co mi się nie podoba. Na jedne sprawy GG zareagowało z czego jestem bardzo zadowolony na resztę zrobiło tylko nadzieję. Ale tak jak pisałem, wszystkim się nie da dogodzić i też jest dużo błędów. Facebook też pomimo tego jakim jest molochem też ma dosłownie mega wkurzające rzeczy w sobie.
    3. Powiedz mi gdzie Ty widzisz tą rzeszę ludzi, którym się to nie podoba? Już nie chce mi się liczyć ile osób wypowiedziało się w tym temacie ale max 5. W porównaniu do tego ile osób z GG korzysta to jesteście kroplą w morzu. Bo przeciętny użytkownik już dawno zapomniał o infobocie (że już nie wspomnę że nowi użytkownicy to już wgl nie wiedzą co to) a jeśli widział, że funkcja została wyprowadzona to już dawno też o niej zapomniał.
    4. Skoro Ci tak bardzo Platforma botów GG nie podoba to po cholerę do diaska bronisz tak tego infobota skoro to jedno i to samo? A jeśli Ci tak bardzo też nie podoba się PHP to jest możliwość pisania także botów w Pythonie pod Google App Engine.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    3. Powiedz mi gdzie Ty widzisz tą rzeszę ludzi, którym się to nie podoba? Już nie chce mi się liczyć ile osób wypowiedziało się w tym temacie ale max 5. W porównaniu do tego ile osób z GG korzysta to jesteście kroplą w morzu. Bo przeciętny użytkownik już dawno zapomniał o infobocie
    Przeciętny użytkownik nie wie że istnieje to forum. W większości tematów wypowiedziało się osób max 5. Czyli wszystkie te tematy do kosza bo to kropla w morzu? Zastanów się czasami co piszesz. W takim razie natychmiast należałoby ubić wersję gg dla Windows Phone (bo tam w ogóle w całym dziale 5 osób się wypowiedziało), dla Linuksa nie mówiąc już o BlackBerry.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    To Ty raczej popatrz co piszesz i popatrz na stronie głównej forum na statystyki. Według nich na forum jest 13,041 użytkowników z czego 126 jest aktywnych. W tym temacie wypowiadają się osoby, które raczej mają duże doświadczenie z botami, bo przecież gdy na co dzień piszemy czaty czy też boty to jesteśmy przyzwyczajeni do takiej formy znajdywania potrzebnych nam informacji. Bo po prostu boty służą nam jako narzędzie. Inni z kolei przyzwyczaili się do znajdywania informacji w internecie czy też z przeróżnych aplikacji i widgetów gdzie za muśnięciem palcem widzę pogodę. Z GG coraz więcej osób odchodzi bo wraz z wiekiem brak na to czasu, sam wiem po sobie ile kiedyś czasu poświęcałem na GG, a ile teraz. W nasze miejsce wchodzą nowi użytkownicy co nawet o infobocie pewnie nie wiedzą, a jak już znajdą na liście to traktują to raczej jako zbędne. Stąd na prawdę nie dziwię się, że GG już nie wspiera infobota.

Co do twojej teorii na temat skasowania wersji na windows phone, linuxa i BlackBerry. Przeczytaj to i zastanów się nad sensem twojej wypowiedzi. Bo według niej skasowanie infobota = brak możliwości korzystania z GG. I też wątpię by wsparcie dla tych aplikacji było takie jak dla aplikacji na androida. Ale jednak jest to potrzebne dla korzystania z GG dla tych osób więc GG nie jako jest zmuszone kontynuować wsparcie żeby nie utracić użytkowników.

Używam już GG około 6 lat i szczerze nigdy nie korzystałem z żadnego bota (nawet już o nich zapomniałem). Po utworzeniu konta, zaraz usunąłem wszystkie boty z listy kontaktów, bo mi zajmowały tylko miejsce. Mi są one zupełnie niepotrzebne, jak chce coś sprawdzić to sobie to po prostu znajdę na internecie. Myślę, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia w GG niż np. rozwijanie dalej infobota.
    Ostatnio edytowane przez Talers555 ; 23.01.2015 o 14:54