Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogoda w infobocie!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pogoda w infobocie!

    Prosze natychmiast przywrócić pogode w infobocie!

    Tak, na androidzie odpale pliki exe (nie ma wine na ARM) i sprawdze sobie pogode.
    Brawo, widac kogo tam zatrudniliście.

    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

    #2
    https://play.google.com/store/search?q=pogoda&c=apps

    Komentarz


      #3
      "Prosze natychmiast przywrócić pogode w infobocie" a co to infobot to kret że ma podawać Co pogodę bo Ty tak chcesz ? Widocznie niezbyt duża liczba osób korzystała z tej funkcji

      Jak chcesz to mój dziadekbot podaje pogodę numer masz do czatu niżej wpisz dziadku pogoda Miejscowość :p
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #4
        A komu taka funkcja przeszkadza? Mogła zostać, to nie! Trzeba usunąć!

        Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Rozkazywać to Ty sobie możesz swojemu kundelowi -.-

          Z drugiej strony komu to przeszkadzało.. Tym bardziej, że API pogody można mieć za free. :/

          Ehh.. GG upada..

          Komentarz


            #6
            Nie mam psa :p

            Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Programu TV też brakuje w infobocie nie dobrze.

              P.S ma ktoś do szprzedania skrypt pogodowy ?
              Jak coś to gg:36204710

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                Rozkazywać to Ty sobie możesz swojemu kundelowi -.-

                Z drugiej strony komu to przeszkadzało.. Tym bardziej, że API pogody można mieć za free. :/

                Ehh.. GG upada..
                Ma racje
                Najlepsze CzatyGG na
                SuppBocie
                (gg:48909067) pod
                komendą /Au

                Komentarz


                  #9
                  Oni wygaszają Infobota. Usunęli już:
                  - słowniki
                  - program tv
                  - pogodę

                  Chcą zniechęcić ludzi do używania tego usuwając wszystkie funkcje które były przydatne. Najdalej za rok infobota nie będzie już wcale a komunikat będzie że usunięto bo miał małą popularność

                  Komentarz


                    #10
                    Bo coraz mniej osób z niego korzysta nie z powodu tego, że są wygaszane funkcje tylko dlatego, że prawie każdy ma smartphona z internetem to szybciej i dokładniej sprawdzi w internecie niż wklepie w infobota i dostanie szczępkowe info. Do tego jest pełno appek, które dodają nam widget na ekran główny i widzimy wszystko za muśnięciem palcem

                    Podejrzewam też, że GG miało powód wyłączenia tych funkcji. Albo były po prostu płatne albo zaszły zmiany w wykorzystywanym API i potrzeba nakładu pracy do edycji bota. A prawdopodobnie osoby odpowiedzialne za infobota zostały już dawno przydzielone do innej pracy lub po prostu zwolnione ;P

                    Komentarz


                      #11
                      Z tymi smartfonami nie przesadzaj, ja sam w smartfonie wolałem wklepać na gg tekst "tv polsat" zamiast odpalać apkę bo w gg było szybciej. Podobnie słownik.

                      Prawdopodobnie twoje ostatnie zdanie to cała prawda. Czyli najpierw infobota kupili, potem ubili. To nie jest pozytywne, wręcz przeciwnie.

                      Komentarz


                        #12
                        Ale wciąż działa platforma botów GG także nie jest problemem napisać sobie swojego bota z tymi funkcjami. które potrzebujemy i będzie wyglądać tak jak potrzebujemy. Trochę dramatyzujecie... Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z infobota bo znając te podstawy PHP wiem o ile więcej możliwości daje stworzenie własnego bota i gdybym takiego ustrojstwa potrzebował to bym pewnie już dawno takie napisał

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                          Ale wciąż działa platforma botów GG także nie jest problemem napisać sobie swojego bota z tymi funkcjami. które potrzebujemy i będzie wyglądać tak jak potrzebujemy. Trochę dramatyzujecie... Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z infobota bo znając te podstawy PHP wiem o ile więcej możliwości daje stworzenie własnego bota i gdybym takiego ustrojstwa potrzebował to bym pewnie już dawno takie napisał
                          No tak bo ja nie mam co robić tylko pisać boty w php gdybym chciał to są lepsze platformy niż gg i lepsze technologie niż php

                          Komentarz


                            #14
                            Ale czas żeby tutaj marudzić masz... W takim razie przestań ten czas marnować na swoje korowody i lepiej uciekaj pracować nad tymi "lepszymi technologiami". Przechodzisz tutaj już w zupełnie inny temat w dość opryskliwej formie, czego nie rozumiem bo przecież podałem Ci tylko przykład, że ze wszystkim da się poradzić, a przecież firma taka jak GG nie zmieni nagle decyzji bo mniejszości tak się po prostu podoba.

                            I naprawdę totalnie nie rozumiem po co była ta uwaga, że są lepsze platformy od GG i lepsze technologie od PHP. Według mnie GG jest sprawdzonym komunikatorem i prawie doskonale spełnia moje oczekiwania w danej mi potrzebie (oczywiście są jakieś małe szpargały ale każdemu nie da się dogodzić) tak samo jak i PHP doskonale się sprawdza przy pisaniu takich błachych rzeczy jak boty, z tego powodu, że kod pisze się szybko i jest to łatwy język.

                            Pomijając już to, że na samym początku odrzuciłeś inne platformy bo przecież na GG jest szybciej...

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
                              Ale czas żeby tutaj marudzić masz... W takim razie przestań ten czas marnować na swoje korowody i lepiej uciekaj pracować nad tymi "lepszymi technologiami". Przechodzisz tutaj już w zupełnie inny temat w dość opryskliwej formie, czego nie rozumiem bo przecież podałem Ci tylko przykład, że ze wszystkim da się poradzić, a przecież firma taka jak GG nie zmieni nagle decyzji bo mniejszości tak się po prostu podoba.

                              I naprawdę totalnie nie rozumiem po co była ta uwaga, że są lepsze platformy od GG i lepsze technologie od PHP. Według mnie GG jest sprawdzonym komunikatorem i prawie doskonale spełnia moje oczekiwania w danej mi potrzebie (oczywiście są jakieś małe szpargały ale każdemu nie da się dogodzić) tak samo jak i PHP doskonale się sprawdza przy pisaniu takich błachych rzeczy jak boty, z tego powodu, że kod pisze się szybko i jest to łatwy język.

                              Pomijając już to, że na samym początku odrzuciłeś inne platformy bo przecież na GG jest szybciej...
                              Bo było szybciej, dopóki nie został ubity Infobot. Jeśli jednak miałbym pisać własnego bota, to na litość - nie w php ani nie na gg. I podtrzymuję to co pisałem ja (jak też inni w tym wątku) - ta decyzja o stopniowej likwidacji Infobota nie podoba się mi, a jak widać nie tylko mi. TY natomiast chyba jestś pracownikiem GG albo jakimś fanbojem? Wszystko co oni robią, obchwalasz bezkrytycznie. Likwidacja pogody jest dla ciebie fajna bo na pewno (wg ciebie) nikt by z niej nie korzystał, likwidacja programu telewizyjnego i słowników - tak samo. Pewnie (za przeproszeniem) jak byś dostał kopa w d... od nich to też byś wyjaśnił dlaczego to dobrze. Chociażby po tym temacie widać, że jednak wiele osób z w/w funkcji korzystało, więc co do zasady nie masz racji.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X