Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[iOS] Zapisywanie zdjęcia w rolce aparatu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [iOS] Zapisywanie zdjęcia w rolce aparatu.

    Wczoraj robiłem kilka zdjęć i bezpośrednio wysyłałem przez GG, zaś zrobione prze zemnie zdjęcia nie zostały jednak zapisane w rolce aparatu. Dobrze by było, jakby mogłby być one także zapisywane na tel
    Ostatnio edytowany przez madhunt3r; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Możesz je zapisać ręcznie, ale rzeczywiście, byłoby lepiej, gdyby zapisywały się one automatycznie. Wczoraj chciałem wysłać komuś fajne zdjęcie, ale GG zaliczyło crash w połowie i zdjęcie przepadło.

    Komentarz


      #3
      Jeśli robię zdjęcia z poziomu GG, czyli wyślij w oknie rozmowy, to nie ma zapisu ręcznego. Wczoraj to samo miałem, zrobiłem fajne zdjęcie, po czym przy wysyłaniu był "Błąd" wiec zacząłem go szukać w rolce aparatu, ale nic z tego,dlatego fajnie by było aby każde robione zdjęcia z poziomu GG, również trafiało do pamięci telefonu

      Komentarz


        #4
        o ile sie nie myle to takowe zdjecia sa zapisywane w GG Dysk gdzie mozna na niego wejsc i pobrac je na komputer lub tez telefon

        P.S Fakt ze moze i lepiej dla niektorych by zapisywal automatycznie na telefon tez ale w/w opcja np dla mnie nie jest utrudnieniem

        Komentarz

        Pracuję...
        X