Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spam na czacie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Spam na czacie

    Witam.
    Chcę zrobić na czacie spam, że jak ktoś wyśle np. 5 wiadomości pod rząd to zostaje wyrzucony z czatu.
    Próbowałam sama zrobić tylko, że wywala kogoś jeśli wyśle wiadomość z 5 słowami a nie za to, że wysłał 5 wiadomości pod rząd. Więc postanowiłam prosić o pomoc
    Kod:

    Kod php:
    #Spam#
    $spam strlen ($message);
    $limit 5;
    if (
    $spam >= $limit){
    $db->query("UPDATE userzy SET online=0, warn=warn+1 WHERE numer=".$from." LIMIT 1");
    $mbs->addText(' <'.$user['nick'].'> '."Zostaje automatycznie wyrzucony/a za spam!"FORMAT_BOLD_TEXT)->setRecipients($nr);
    $p->push($mbs);
    die(
    "Zostajesz wyrzucony z czatu z powodu spamowania. Wróć jak się ogarniesz");}
    if(
    $message{0} != '/')
    $db->query("UPDATE userzy SET last=".time()." WHERE numer=$from LIMIT 1");
    if(
    time() <= $user['last']){
    echo(
    "Zostajesz wyrzucony z czatu z powodu spamowania. Wroc jak sie ogarniesz!");
    $db->query("UPDATE userzy SET online=0, warn=warn+1 WHERE numer=".$from." LIMIT 1");
    $mbs->addText(' <'.$user['nick'].'> '."Zostaje automatycznie wyrzucony/a za spam"FORMAT_BOLD_TEXT)->setRecipients($nr);
    $p->push($mbs);}
    #koniec Spam# 
    Myślę, że chodzi coś z:
    Kod php:
    $spam strlen ($message); 
    i nie wiem jak zrobić.
    Ostatnio edytowany przez sweet-girls; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    nie zrobisz tego przez
    Kod:
    strlen()
    bo to służy do zliczania znaków w ciągu
    możesz zrobić tak, że jak masz logi danego kanału to patrzysz na 4 ostatnie wiadomości i jak na 5 numer jest ten sam to go wywalasz. Ale może da się zrobić inaczej
    Ostatnio edytowany przez piotrek442; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      pobierz 5 ostatnich wiadomości i je porównaj ze sobą jeżeli są takie same to wtedy wywalasz usera
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz

      Pracuję...
      X