Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: traci połączenie z serwerem gg podczas pracy w tle

Awatar mariuszewski
    Marka tel.
    Apple
    Model tel.
    iPhone 5
    FW telefonu
    iOS 7.0.6

traci połączenie z serwerem gg podczas pracy w tle

Witam, jak w temacie, wersja gg 4.1 (31404) na iOS 7.0.6 (iPhone 5), po wywołaniu aplikacji na pierwszy plan połączenie odzyskuje ale co mi po tym jeśli w tle i ze zgaszonym wyświetlaczem nie odbiera wiadomości i nie pokazuje mojego stanu dostępności innym...

AKTUALIZACJA:

ponownie przywołałem aplikację na pierwszy plan, wrzuciłem z powrotem do tła, zablokowałem ekran i jak na razie działa od dobrej godziny, wychodzi na to że raz działa a raz nie :-/

II AKTUALIZACJA:

przetestowałem konkretnie i stwierdzam że aplikacja pod iOS ma problemy podczas działania w tle, dopóki nie nastąpi utrata połączenia z internetem to jest ok, przykładowo jesteśmy w zasięgu WiFi, apka działa, traci WiFi które odzyskuje powiedzmy po kilku minutach i aby być zalogowanym do serwera gg i mieć kontakt ze światem trzeba wywołać aplikację na pierwszy plan po to żeby się przelogowała ponownie po czym wrzucić z powrotem w tło, jak na najstarszy Polski komunikator to porażka, cieszy jedynie fakt że stała się multi platformowa
    Ostatnio edytowane przez mariuszewski ; 04.08.2014 o 14:59

Opisany problem był przez nas weryfikowany na najnowszej wersji aplikacji (4.2) wydanej 30 lipca. Nie udało się go powtórzyć - aplikacja w opisanym scenariuszu działa poprawnie. Po odzyskaniu połączenia z internetem powiadomienia o przesyłanych do nas wiadomościach są dostarczane bez wcześniejszego podnoszenia aplikacji z tła. Prosimy o ponowną weryfikację. Gdyby problem nadal występował prosimy o kontakt mailowy na bok@gadu-gadu.pl