Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości wyłączenia GG z tray'a

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak możliwości wyłączenia GG z tray'a

    witam, po dłuższym użytkowaniu GG 12.2.56.11483 w systemie Windows XP pojawia mi się takie szare okienko jakie wstawiłem niżej kiedy chce wyłączyć GG lub zmienić status z tray'a. To jakiś błąd?

    bez tytułu.JPG

    #2
    Też tak czasem mam na moim XP'eku ale nie wiem z czego to wynika.

    Komentarz


      #3
      Zaktualizuj system.

      Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #4
        Jeżeli masz na myśli przejście na nowszy system od Microsoftu to w moim przypadku nie wchodzi to w grę, gdyż mój komputer ma na tyle słabe podzespoły, że używanie systemu Windows 7 czy też Windows 8 zupełnie nie ma sensu. Jest to ewidentny błąd GG na Windows XP (choć nie wiem skąd on wynika, bo pojawia się sporadycznie) na innych systemach z tego co zauważyłem chyba nie występuje. Myślę, że odpowiedzi typu: "Zaktualizuj system." raczej nie są na miejscu.

        Komentarz


          #5
          Ten system nie jest juz wspierany :p

          Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


            #6
            Co z tego, że nie jest wspierany? Skoro GG dalej wydaje wersje na XP, to oczekuję, że będzie ona działać równie dobrze jak na nowszych systemach...

            Komentarz


              #7
              No właśnie, pod XP jeszcze GG wychodzi poza tym może już nie taka większości jak kiedyś, ale nadal bardzo dużo osób ma XP

              Komentarz


                #8
                Ale to nie zmienia faktu że xp jest starym systemem i nie wszystkie nowe aplikacje będą działać pozatym tak jak @krzos napisał xp nie jest wspierany
                CzatGG: Kliknij!
                Moje GG: Kliknij!

                Komentarz


                  #9
                  Owszem jest starym system, ale tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenie, bo jest dalej powszechnie używany. Nie rozumiem co wy tak piszecie o tym zakończeniu wsparcia. Owszem Microsoft zakończył wsparcie dla tego system, ale z tego co mi wiadomo GG nie, zatem jak jest błąd to należy go poprawić...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X