Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wylogowywanie z urządzeń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wylogowywanie z urządzeń

    Jakiś czas temu pobrałam na tablet MANTA gadu gadu, wprowadziłam mój numer i hasło i pisałam ze znajomymi. tego samego dnia zepsuł się wyświetlacz w tablecie i planuję zabrać tablet do serwisu jednak jest mały problem a mianowicie... Jak wylogować się z gg na androidzie skoro nie mogę korzystać z niego bo na wyświetlaczu zupełnie nic nie widać (tylko jakieś kreski poziome i pionowe). próbowałam zmiany hasła ale kiedy loguję się na AQQ i gadu gadu robi mi się w nim dostępne, pokazuje mi komunikat o multilogowaniu na tablecie MANTA - czyli mam rozumieć że zmiana hasła nie pomogła ? Zmieniałam hasło na gg.pl i na aqq jak chciałam się zalogować do gg to pokazał mi się komunikat o złym haśle i musiałam nowe wprowadzić, myślałam więc że problem załatwiony i na androidzie też się gg wyloguje, ale jak się okazuje - komunikat o multilogowaniu wyskakuje w AQQ nadal.... jak wylogować swój numer ze wszystkich urządzeń ?

    #2
    Zaloguj się na gg.pl, wejdź w Ustawienia -> Sesje a następnie zamknij tę sesję z Androida.

    Komentarz


      #3
      Bardzo dziękuję za pomoc, AQQ wyświetliło komunikat o zakończonej sesji multi Pozdrawiam

      Komentarz

      Pracuję...
      X