Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działają serwery GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nie działają serwery GG

    Witam ,
    mam problem z gg , mianowicie cięgle pisze ,,logowanie" i nic się nie dzieje co jakis czas pojawia się 1 osoba i po chwili znika znajomy tez ma to samo .
    Jakaś konserwacja ? Szukalem na forum i albo nie znalazłem albo nie ma takiego tematu. Jeśli coś przegapiłem to przepraszam .

    #2
    Mam dokładnie ten sam problem, dopiero od dzisiaj, jak tak to gg zawsze świetnie działało. Proszę o szybką odpowiedź przez co tak się dzieje.

    Komentarz


      #3
      Chwilowo GG nie działa, ale wróci niebawem do życia http://komunikatory.im/monitor-serwerow

      Komentarz


        #4
        Ok, dzięki za informację

        Komentarz


          #5
          W chwili obecnej mamy problemy techniczne. U Użytkowników mogą występować trudności z zalogowaniem do komunikatora desktopowego (wszystkie wersje), aplikacji mobilnych, jak i GG w przeglądarce. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i prosimy o cierpliwość w tym zakresie.

          Komentarz


            #6
            Wciąż nie działa mi gg ale odbieram wiadomości ale nic odpisać nie mogę

            Komentarz


              #7
              Witam, mi wciąż nie działa gg, nie mogę się zalogować. Czytałem w necie, że ponoć już wszystko jest ok. Nie wiem czy u mnie jest jakiś problem. Pojawia mi się błąd serwera.

              Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje

              //SaperR: Nie piszemy postu pod postem.
              Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: połączono posty

              Komentarz

              Pracuję...
              X