Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwagi do dzisiejszej wersji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uwagi do dzisiejszej wersji

    Jak w temacie:
    - Usuwanie ostatnich rozmów - WRESZCIE !!!!!!!!!!
    - Podczas instalacji GG nie pyta o dokładanie Open FM tylko instaluje - DLACZEGO ?????
    - Podczas instalacji nie pyta o utworzenie GG Dysk na PC tylko instaluje - DLACZEGO ?????
    - Nadal nie zapamiętuje ustawienia mojego rozmiaru okienka od góry do dołu, tylko po minimalizacji wraca do domyślnego rozmiaru - DLACZEGO ????

    Inne błędy i denerwacje jak zlokalizuję to dopiszę

    Edit

    Dostępne kontakty nie są przenoszone na top listy, tylko pozostają " na swoich miejscach " pomiędzy niedostępnymi
    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    OK - małe sprostowanie.

    Co do nietrzymania wymiarów okienka, to występowało to zaraz po instalacji aż do momentu pierwszego wylogowania. Potem już jest ok. Natomiast jeśli chodzi o kontakty dostępne, to też jest ok, za wyjątkiem Allegro.pl, który to kontakt jest na spodzie listy kontaktów pomimo dostępności. Mam wyłączony podział na grupy.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
      - Podczas instalacji GG nie pyta o dokładanie Open FM tylko instaluje - DLACZEGO ?????
      - Podczas instalacji nie pyta o utworzenie GG Dysk na PC tylko instaluje - DLACZEGO ?????
      Jeżeli chodzi o OpenFM, to przed instalacją użytkownik ma możliwość odznaczenia w "Opcjach zaawansowanych" instalacji aplikacji radia. Co do GG Dysku, to jest on integralną częścią komunikatora i po instalacji jest domyślnie włączony. Użytkownik może go w każdej chwili wyłączyć z poziomu ustawień.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
        OK - małe sprostowanie.
        Natomiast jeśli chodzi o kontakty dostępne, to też jest ok, za wyjątkiem Allegro.pl, który to kontakt jest na spodzie listy kontaktów pomimo dostępności. Mam wyłączony podział na grupy.
        Allegro.pl jest botem, boty zawsze znajdują się na samym dole listy.

        Komentarz

        Pracuję...
        X