Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana rozmiaru czcionki w oknie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmiana rozmiaru czcionki w oknie rozmowy

    Cześć,
    Mam problem z RSI i żeby nie wyrabiać w sobie nawyku przybliżania głowy do monitora (garbienia się), używam w całym systemie powiększonych czcionek (mam to skonfigurowane w ustawieniach systemu, w Firefoksie używam dodatku NoSquint).

    Z tego względu denerwuje mnie bardzo fakt że w Gadu-Gadu w oknie rozmowy czcionki są b. małe.
    Można zwiększyć oczywiście rozmiar czcionki w wysyłanych wiadomościach (jako ich formatowanie) i poprosić rozmówcę o to samo, jest to jednak dosyć uciążliwe.

    Z tego względu prosiłbym o możliwość ustawienia bazowej wielkości czcionki w oknie rozmowy (lista kontaktów i podobne są mniej istotne), tak żeby ewentualne zmiany rozmiaru czcionki w wysyłanych wiadomościach odnosiły się do tej bazowej wielkości.
    Przykładowo: domyślna wielkość czcionki to 10 pt, ja ją zwiększam powiedzmy do 14pt.
    Wtedy, jeśli Kolega wyśle mi wiadomość napisaną większą czcionką - żeby np. coś podkreślić (w sposób podobny jak by np. ustawił jej kolor), to ja będę widział tę podkreśloną wiadomość np. w 16 pt.
Pracuję...
X