Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Losowanie rozmówcy....

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1

Losowanie rozmówcy....

... szczerze mówiąc - niedopracowane. Przede wszystkim powinien być wybór zakresu wieku i płci osoby, którą chcę wylosować. Rozumiem ogólną ideę, ale niezbyt mnie rajcują rozmowy z 50-latkami płci tej samej na przykład. Ciekawe według jakiego " klucza " odbywa się to losowanie. Czy jest to absolutnie losowe, czy też aplikacja sama dobiera na podstawie moich danych podanych dla GG ( niekoniecznie są one prawdziwe - celowo zresztą jako że nie lubię inwigilacji na siłę ).
    Myślałem, że po doświadczeniach z Toki gdzie była taka opcja losowania rozmówcy, bardziej to przemyślicie.
    Jak już to połączcie tą loteryjkę z katalogiem i jego szukajką, gdzie po wybraniu zakresu wieku i płci dopiero można kliknąć " Losuj rozmówcę "

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    To ma losować rozmówcę a nie następny portal randkowy od tego masz poggaduche

Czy ta druga wylosowala osoba też musi losowac rozmówcę?
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Ok - jak napisałem rozumiem intencję, ale jednak chyba jakiś klucz istnieje, skoro na kilkanaście prób losuje osoby, które są wiekowo podobne co w moim profilu. A skoro tak, to nie jest to do końca losowe - i jak mam być szczery, to wolę sam określać " klucz " wg. którego losuje mi się rozmówcę.

No chyba że GG używa jeszcze tylko pokolenie osób w mocno średnim wieku

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    Mi na kilka losów wylosowalo osoby które w katalogu miały od 17 do 40 lat

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

Najlepiej żeby dodali do wybór płeć i wiek osób jakie chce się wyszukać zaróno w wersji na pc jak i w mobilnych.

Żeby to "Losuj rozmówcę" miało ręce i nogi, należałoby najpierw wprowadzić w profilu jakieś tagi zainteresowań. Kilka kategorii z podkategoriami i jeszcze z kolejnymi podkategoriami. Z tagów wybieram w ustawieniach profilu, wiek, województwo, ew. miejscowość. Hobby, dosyć dobrze doprecyzowane. Zawód, praca, wykształcenie itd. Inni robią to samo. Jeśli chcę z kimś pogadać na jakiś konkretny temat klikam "Losuj rozmówcę" Pojawia się rozwijalne menu. Wybieram z niego np. 25 lat, kobieta, Małopolska. Z zakładki hobby, zainteresowania wybieram np. fotografia. Klikam losuj i mam pewność że trafię na osobę która wcześniej w profilu zaznaczyła ww. tagi i będą miał o czym z nią pogadać. Albo zaznaczam Małopolska, praca, dam i wiem że trafię na kogoś kto może mi zaoferować pracę. Wprowadzenie takiego rozwiązania nie jest proste ale mogłoby uratować GG przed pójściem w niepamięć. A póki co mam łatwiejsze rozwiązanie uatrakcyjnienia "Losowania rozmówcy". Dodać opcję "Anonimowy". Po jej zaznaczeniu nie wiem kogo wylosowałem i jeśli druga strona zaakceptuje rozmowę to ona też nie będzie wiedziała z kim rozmawia.

Czy ktoś z GG pochyla się nad tymi sugestiami? Są jakieś szanse na zmiany, usprawnienia? Bo mam jeszcze jeden pomysł.

Czyli jednak GG znajduje się na równi pochyłej

Wszystkie sugestie użytkowników są zbierane i analizowane, ale firma nie udziela informacji na temat planów rozwoju swoich produktów.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Poproszę o dodanie opcji, która umożliwi wykluczenie mojego numeru z losowania rozmówców. Nie mam ochoty być nagabywany przez nieznane mi osoby, tylko dlatego, że ktoś mnie wylosował. O ile pamiętam nie mam regulaminowego obowiązku uczestnictwa w takich zabawach proponowanych przez GG, a brak opcji blokowania ( wykluczenia ) zmusza mnie poniekąd do tego.

Proszę o poważne podejście do tego problemu.