Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie rozmówcy....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    No proszę, kolejni wprowadzają coś podobnego a GG mogło być pierwsze.

    Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
    To rzucam pomysł który przyszedł mi przy okazji Losowania rozmówcy. Nazwijmy to Radar GG Działałoby to tylko na urządzeniach gdzie można określić lokalizację. I chyba jednak dla trafniejszej komunikacji tagi o których wcześniej wspominałem też by się przydały. Radar GG bo wiadomość wysłana trafiałaby do użytkowników z włączonym Radarem GG znajdujących się w promieniu 100, 200 czy 500 m. Zasięg można by uzależnić od jakichś punktów, rangi itd. Powiedzmy że jestem w obcym mieście i coś bym tanio zjadł. Więc wysyłam wiadomość z pytanie gdzie można coś zjeść. Wiadomość trafia do wszystkich w pobliżu i może akurat ktoś odpowie że gdzieś niedaleko jest jakiś fajny lokal.
    Największą ciekawostką wydaje się jednak to, że w przeciwieństwie do Google Now, Siri i Cortany oprogramowanie ma prosić o pomoc... żywego człowieka.

    Niestety, obecnie nie znamy zbyt wielu danych dotyczących nowego rozwiązania Facebooka. Wiadomo jedynie, że Moneypenny pomoże użytkownikom Messengera podczas wykonywania zakupów i zamawiania usług. Asystent ma łączyć się z innymi osobami, które doradzą wybór odpowiedniego towaru.
    http://pclab.pl/news64819.html

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
      To rzucam pomysł który przyszedł mi przy okazji Losowania rozmówcy. Nazwijmy to Radar GG Działałoby to tylko na urządzeniach gdzie można określić lokalizację. I chyba jednak dla trafniejszej komunikacji tagi o których wcześniej wspominałem też by się przydały. Radar GG bo wiadomość wysłana trafiałaby do użytkowników z włączonym Radarem GG znajdujących się w promieniu 100, 200 czy 500 m. Zasięg można by uzależnić od jakichś punktów, rangi itd. Powiedzmy że jestem w obcym mieście i coś bym tanio zjadł. Więc wysyłam wiadomość z pytanie gdzie można coś zjeść. Wiadomość trafia do wszystkich w pobliżu i może akurat ktoś odpowie że gdzieś niedaleko jest jakiś fajny lokal. Jakiś student uczy się do egzaminu i nagle orientuje się że nie ma jakiejś książki. W necie nic nie ma, znajomi daleko, biblioteki zamknięte. Więc śle wiadomość z pytaniem o tę książkę czy jakieś notatki. Taguje ją nazwą uczelni, przedmiotu, itd. dzięki temu może zwiększyć zasięg wiadomości do np. 1 km. Ktoś akurat ma to co potrzebuje, to tylko kilkanaście minut drogi. Ktoś jedzie w góry. Niby miał to być jednodniowy wypad ale mógłby zostać na kolejny dzień tylko nie ma noclegu. Śle pytanie gdzie można przenocować. Może akurat któryś z lokalsów ma wolny pokój a może akurat odezwie się właściciel jakiegoś pensjonatu i zaproponuje zniżkę? Właściwie to Radar GG bardziej nadawałby się na usługę komercyjną, działającą w drugą stronę. Idę sobie ulicą, mam włączony Radar GG, przechodzę obok sklepu RTV i dostaję wiadomość że jeśli kupię określony model telewizora to dostanę 20% zniżki. Albo ktoś pytający gdzie zjeść może dostać odpowiedź nie od zwykłego ludzia a od właściciela knajpy który ma włączony Radar GG, z zachętą do odwiedzenia jego lokalu bo dostanie zniżkę. Myślę że to ciekawy pomysł Pewnie trzeba by go dopracować bo w dużych miastach, gdzie jest gęsto od ludzi, takie wiadomości z Radaru GG mogłyby przychodzić non stop i zniechęcić ludzi do korzystania. Pewnie jakiś system punktowy, rangi czy staż mogłyby temu zaradzić. Możesz wysłać wiadomość przez Radar GG, zwiększyć jej zasięg jeśli odebrałeś wcześniej odpowiednią ilość takich wiadomości.
      No i proszę. Ktoś się nie bał i ... zrobił
      http://www.wykop.pl/artykul/3435573/...yke-oceniajce/
      Pomysł rzuciłem ponad 1,5 roku temu. W tym czasie pewnie ubyło sporo aktywnych użytkowników a taki pomysł ma sens tylko wtedy gdy jest ich odpowiednio dużo. Pewnie mimo wszystko GG ma ich całkiem sporo. To ostatni dzwonek do spróbowania pomysłu który podrzuciłem Przypuszczam że wprowadzenie go w gotowej już aplikacji jest o wiele, wiele prostsze niż tworzenie nowej.

      Komentarz


        #18
        Minął rok. Oni się rozwijają a GG się zwija.
        http://mamstartup.pl/aplikacje/12297...nikator-heyyka

        Komentarz


          #19
          dzisiaj się dowiedziałem że jest to w planach, w dodatku kolejną głupotę zrobili taką że już nie losuje tych co wylosowali ciebie też tylko też tych którzy mają status Poggadam, stąd też wiele pewnie osób nie odpisują bo po prostu status mają taki ustawiony a nieznajomym nie mają zamiaru odpisywać

          Komentarz


            #20
            Nowy suwak w opcjach losowania jest bardzo pomocny Fajnie że cos robicie

            Komentarz


              #21
              Agat dzięki! Staramy się spełniać oczekiwania Użytkowników

              Komentarz


                #22
                No brawo, niespełna 4 lata zajęło wprowadzenie wyboru wieku przy losowaniu rozmówcy. Wybór losowania po hobby, zainteresowaniach czy lokalizacji dodacie pewnie jak ludzie będą latać na Marsa.

                Komentarz


                  #23
                  Dziękujemy za zgłoszenie. Cały czas pracujemy nad funkcjonalnością aplikacji. Twoja sugestia na pewno zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie

                  Komentarz


                    #24
                    jeszcze lepiej by było, żeby jak się kogoś zablokuje to by się już więcej razy nie pokazywał

                    Komentarz


                      #25
                      Konta które zostały zablokowane, nie pojawiają się ponownie w losowaniu rozmówcy.

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez Gie Zobacz posta
                        No brawo, niespełna 4 lata zajęło wprowadzenie wyboru wieku przy losowaniu rozmówcy. Wybór losowania po hobby, zainteresowaniach czy lokalizacji dodacie pewnie jak ludzie będą latać na Marsa.
                        Gie wybór wieku w losowaniu rozmówcy był wprowadzony od początku istnienia GG

                        Komentarz


                          #27
                          Pamięć mam zawodną. Jeśli był od początku to dlaczego pierwszym poście tego wątku można przeczytać:
                          ... szczerze mówiąc - niedopracowane. Przede wszystkim powinien być wybór zakresu wieku i płci osoby, którą chcę wylosować.
                          W piątym poście:
                          Najlepiej żeby dodali do wybór płeć i wiek osób jakie chce się wyszukać zaróno w wersji na pc jak i w mobilnych.

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Justyna Zobacz posta
                            Konta które zostały zablokowane, nie pojawiają się ponownie w losowaniu rozmówcy.
                            ale chodzi mi o to że jak się kogoś doda do ignorowanych żeby się nie pokazywały

                            Komentarz


                              #29
                              Wcześniej w losowaniu widniały tylko przedziały wiekowe np. 22-30 czy 30-50, 50-80 itd. Na androidzie to jest jeszcze dobrze widać. Różnica na plus dla wersji na desktop Fajnie jak będzie można tak dokładnie zaznaczyć również na komórkach. Kiedy to nastąpi?

                              Komentarz


                                #30
                                Wybieranie wieku i płci jeśli dobrze pamiętam jest od 2016. Tyle że wtedy gg miało innego właściciela i przez cały ten czas nie zrobili prawie nic. Odkąd GG należy do England widać dużo zmian, często aktualizacje, szybkie odpowiedzi na zgłoszenia oby tak dalej. GG idzie teraz w dobrym kierunku
                                Zapraszam na czaty https://gg-czaty.pl/czaty 😉

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X