Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy da się odzyskać dane ze starego konta?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Czy da się odzyskać dane ze starego konta?

    No więc problem nie dotyczy jedynie wersji na komputera, niestety (lub naszczęście) nie miałem okazji lub powodu zaglądaćna forum i nie znalazłem takiegoż tematu, na starym koncie (od dawna nie używane, powód poniżej) o numerze 10102469 posiadałem założonego meil'a o pewnym adresie, na nim mam założone kilka kont w pewnych serwisach.

    Problem polega na tym, że któregoś dnia konto przestało mi działać na komputerze (nieskończone ładowanie) nie zgłaszałem wówczas problemu bo z telefonu działało okej, uznałem że to problem z zainstalowaną aplikacją, nie zreinstalowałem jej bo i tak rzadko z niej korzystałem. Problem zaczął się gdy zmieniłem telefonem a tamten oddałem do naprawy. No niestety dostawałem wciąż powiadomienie o błędnym haśle, czy je zmieniałem? Wątpię, wszędzie używam 5 haseł, żadnego nie akceptuje, resetowanie nie działa gdyż żaden z moich meilów na stronie nie pasuje.

    Rozumiem, że telefon mógł zachowywać status zalogowania ponieważ podtrzymywał sesję (ani razu nie był wyłączany, potężna bateria + ładowanie co noc) natomiast nie rozumiem błędu z E-mailem, napewno jeden z tych meil'i powinien pasować: revan_828833@onet.eu ; Mephiles96@gmail.com ; wiktor_ostrow_wp.pl - jednak żaden z nich nie działa. Czy jest możliwość aby otrzymywać Meil'e z konta meil'owego GG na inne? Wcześniej nie przywiązywałem do tego wagi, jednak teraz chciałbym odzyskać to konto ze względu na założonego tam Meil'a (czy tak właściwie meil'e na gg wciąż istnieją?) oraz opcjonalnie archiwum rozmów z koleżanką. (dziś już dziewczyną) Jak też i odzyskania konta SamsungAPPS. Nie jest to aż tak ważne i rozumiem, że problem może nie zostać rozwiązany ze względu na to że sprawa nie została zgłoszona natychmiast, jednak posiadając swój stary numer dodany w liście znajomych widze, że opis, awatar i nazwa jest nadal w stanie nietkniętym. Jeżeli trzeba moge podać nawet nazwy kilku znajomych z tamtego konta których jeszcze pamiętam w celu uwierzytelnienia.

    PS: Uczę się na Technika Informatyka (3klasa), rozumiem mniej więcej co i jak działa więc można do mnie bardziej zaawansowanym dialogiem niż do przeciętnego użytkownika
    Ostatnio edytowany przez ShadowDX; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X