Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    1. poprawione
    2. poprawione
    3. w jakim sensie?

    Komentarz


      #17
      Żeby dodany obrazek od razu się wyświetlał, bo póki co jest odnośnik (przynajmniej u mnie).
      http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

      Komentarz


        #18
        Test, który mówi sam za siebie . Jak na złość, Tapatalk chyba zdjęto z AppStore, a na Convo kiepsko działa.

        Wysłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #19
          testowy obrazek

          po przesłaniu obrazka musisz użyć przycisku "Dodaj w linii". Wtedy można dodać go do treści postu

          buja_w_oblokach.gif

          Komentarz


            #20
            Włączyłem system reputacji, trzeba go jednak nieco przystosować do naszych warunków. Pomyślcie nad progami dla tytułów i nad tytułami. Po 3 latach istnienia forum osiągnięty szczyt punktów to 129, a dno: -12.

            Obecne tytuły:
            Użytkownik is infamous around these parts
            Użytkownik ma nadzieję na poprawę
            Użytkownik trochę nabroił
            Użytkownik jest nieaktywny
            Użytkownik jest na dobrej drodze
            Użytkownik będzie niebawem znany
            Użytkownik jest dobrze wszystkim znany
            Użytkownik is a jewel in the rough
            Użytkownik is just really nice
            Użytkownik is a glorious beacon of light
            Użytkownik is a name known to all
            Użytkownik is a splendid one to behold
            Użytkownik has much to be proud of
            Użytkownik has a brilliant future
            Użytkownik has a reputation beyond repute

            Dodatkowo gwiazdkę dla reputacji gdzieś trzeba przenieść i inaczej oznaczyć. Gdzie byście ją widzieli?

            Komentarz


              #21
              Pokaż te z poprzedniego forum - można je lekko pozmieniać i będzie git.
              Ta gwiazda reputacji jest mało widoczna i mało intuicyjna. Ja to widzę po postacią plusów/minusów za post (plus daje reputację, a minus raportuje zły post). Plus zielony, minus czerwony. Oczywiście zamiast tych zielonych kreseczek nad awatarem powinien być sam tekst.
              Tylko gdzie to umieścić, żeby było widoczne dla użytkownika oraz ładnie komponowało się ze stylem forum...? User nie zawsze widzi możliwość przyznania reputacji za pomoc - w ten sposób Luki, który pomaga znacznie więcej niż ja ma niższą reputację ;/
              Trzeba to jakoś inaczej rozwiązać...
              Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].
              http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

              Komentarz


                #22
                Mogę spróbować to przerzucić na prawą stronę w tej samej belce. Na starym forum były łapki w górę i dół, ale były na górze postu a nie na dole... Chciałbym żeby to się jakoś wyróżniało, ewentualnie zamiast ikon napis "oceń tę wypowiedź"

                Komentarz


                  #23
                  A nie można zrobić coś podobnego do tego, co jest na forum.android.com.pl ? W załączniku zaznaczyłem o co mi chodzi.
                  System reputacji na starym forum miał jedną bardzo głupią cechę - siłę reputacji. Osoby z wyższym stażem dawały na raz duuuuuuużo więcej punktów, niż nowe osoby. W ten sposób często osoby z kilkoma postami na koncie miały wyższą reputację, niż przykładowo ja, czy inne osoby z długim stażem.

                  Przy okazji, szczytem zadowolenia była by dla mnie opcja "cytuj zaznaczenie" Przy cytowaniu długich postów bardzo by się przydało.

                  Edit:
                  U nas zamiast piw można zrobić słoneczka (już prędzej to pisałem). Czyli "Daj słoneczko". W końcu dzieci na forum często się pojawiają, nie ma co ich rozpijać

                  Edit2:
                  Tamto forum też jest na vbulletin, więc na 100% jest to do zrealizowania. Podobnie było na forum Wiaderko kiedyś (również vbulletin) - tam była trawka zamiast piw Ale nie znam się na tym systemie - nie wiem, czy są jakieś wtyczki dostępne.
                  Załączone pliki
                  Ostatnio edytowany przez Luki_91; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez madhunt3r Zobacz posta
                    Nie można edytować swojego profilu, a dokładnie nie można usunąć Skype.
                    mam to samo, a muszę usunąć ten nick. Help?

                    Komentarz


                      #25
                      W którym miejscu masz ten nick?

                      Komentarz


                        #26
                        Usunąłem już. Ale edycja komunikatorów w profilu na forum nadal nie działa.

                        Komentarz


                          #27
                          Link 'Full Site' Nie Dzala poprawnie (zwraca komunikat: 404 - Not Found)
                          Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
                          Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
                          Zamieszczone przez Bob Dylan
                          Don’t criticize what you can’t understand

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X