Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd "ERR_HUB_DIED"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Błąd "ERR_HUB_DIED"

    Paulina:
    Bardzo proszę osoby posiadające wskazany problem o zapoznanie się z tym postem.



    TO tak. Zainstalowalem GG na swoim laptopie z windowsem 7 64bitowym i gdy wybieram profil czy tam konto to laduje sie laduje sie laduje sie i sie nie zaladowywuje po dluzszym czasie klikam znuzony na plowrot do poczatku programu i wyskakuje mi ten oto blad krytyczny : "ERR_HUB_DIED".

    dodam ze na stacjonarnym kompie z windowsem XP dziala bez problemu
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Sprawdź czy firewall lub jakakolwiek 'zapora' nie blokuje aplikacji gghub. Mi też to wyskakiwało, po świeżej instalacji. A 'ZA' blokuje mi z automatu wszystko, więc musiałem ręcznie to odblokować i gg ruszyło...
    pzdr.

    Komentarz


      #3
      Z tego co wiem, błąd pojawia się przy szybkim zamknięciu komputera (np. kliknięcie przycisku wyłączania na obudowie komputera)

      Komentarz


        #4
        Przepraszam mam to samo co "shaggy92"
        Windows 7 64 bit
        dodałem gghub.exe do wszystkich możliwych wyjątków zapory i antywira (tak na wszelki wypadek) i nic dalej wyskakuje ten błąd

        Proszę o szybką odpowiedź

        Komentarz


          #5
          Czy posiadacie najnowszą wersję GG ściągniętą bezpośrednio ze strony beta.gg.pl? Jeżeli nie, proszę o aktualizację. Problem związany jest z utratą połączenia między gghub i ggapp. Niestety nie wiemy jaka jest przyczyna zerwania połączenia. Czy możecie nam pomóc w tej kwestii i przesłać logi z GGhuba? Logi są w %appdata%\GG\logs. Podaję ścieżkę:

          Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

          Prosimy o przesłanie całego spakowanego katalogu i dokładnej godziny zauważenia problemu. Logi potrzebne nam są tylko w przypadku, gdy komunikat wyskakuje przy uruchamianiu programu na win7.

          Bardzo proszę jeszcze o informację z jakiego programu antywirusowego korzystacie i czy macie może zainstalowane jakieś specyficzne programy monitorujące sieć, np: firewall niestandardowy lub coś podobnego?
          Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            U mnie tak jak i kolegów wyżej występuje podobny problem. WIN 7 Pro 64 bit

            Katalog znajduje się w lokalizacji: C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\GG\logs

            Proszę o podanie adresu na który wysłać logi.

            Komentarz


              #7
              http://wrzuta.pl/wrzuc upload + link na forum

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                http://wrzuta.pl/wrzuc upload + link na forum
                Ok kolego ale mam stałe IP a w tym pliku zawarte są takie info jak IP nazwa konta użytkownika i niektóre których nie za bardzo bym chciał "publicznie" udostępniać. Wiec proszę o oficjalny e-mail od pomocy GG na który wysłać plik. Ale oczywiście jeśli chcesz to zapodaj go na wrzutkę. Napisać Ci krok po kroku jak to zrobić?

                Komentarz


                  #9
                  DeNiro, ogranicz proszę ilość sarkazmu, bo się w nim wszyscy potopimy i nie będzie komu logów sprawdzać.
                  Adres mailowy: bok@gadu-gadu.pl.

                  Pamiętajcie proszę o godzinie wystąpienia błędu.
                  Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #10
                    niestety ja mam to samo :/ wysłałem swoją paczkę logów na podany mail

                    Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
                    Pamiętajcie proszę o godzinie wystąpienia błędu.
                    w logach jest wszystko co do sekundy ...

                    Komentarz


                      #11
                      Bardzo proszę jeszcze o informację z jakiego programu antywirusowego korzystacie i czy macie może zainstalowane jakieś specyficzne programy monitorujące sieć, np: firewall niestandardowy lub coś podobnego?

                      Komentarz


                        #12
                        Ja mam. Kaspersky Internet Security 2012 v12.0.0.374

                        Komentarz


                          #13
                          Wysłałem swoje logi na podany wcześniej adres. Ja mam pakiet Norton 360 zarówno na laptopie jak i na komputerze stacjonarnym, jednak ten problem występuje u mnie jedynie na laptopie.

                          Komentarz


                            #14
                            Witam
                            Jestem uzytkownikiem Windows 7 64 bit i również u mnie występuje ten błąd. Mam nadzieję, że przyczyna błędu szybko się znajdzie i będzie możliwe swobodne korzystanie z tej wersji komunikatora
                            Pozdrawiam Borut

                            Komentarz


                              #15
                              Przyłączam się do prośby o szybkie usunięcie problemu.
                              System Win7 64bit, antywir Avira
                              Problem pojawił się w momencie instalacji sterowników ze strony producenta. Trudno powiedzieć, którego konkretnie, bo instalowałem jak leci i dopiero na końcu reboot. Na czystym systemie (po instalce) program działał.
                              Komputer to HP Pavilion DV7

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X