Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Błąd "ERR_HUB_DIED"

Paulina
    Go
    Bardzo proszę jeszcze o informację z jakiego programu antywirusowego korzystacie i czy macie może zainstalowane jakieś specyficzne programy monitorujące sieć, np: firewall niestandardowy lub coś podobnego?

Ja mam. Kaspersky Internet Security 2012 v12.0.0.374

Wysłałem swoje logi na podany wcześniej adres. Ja mam pakiet Norton 360 zarówno na laptopie jak i na komputerze stacjonarnym, jednak ten problem występuje u mnie jedynie na laptopie.

Witam
    Jestem uzytkownikiem Windows 7 64 bit i również u mnie występuje ten błąd. Mam nadzieję, że przyczyna błędu szybko się znajdzie i będzie możliwe swobodne korzystanie z tej wersji komunikatora
    Pozdrawiam Borut

Przyłączam się do prośby o szybkie usunięcie problemu.
    System Win7 64bit, antywir Avira
    Problem pojawił się w momencie instalacji sterowników ze strony producenta. Trudno powiedzieć, którego konkretnie, bo instalowałem jak leci i dopiero na końcu reboot. Na czystym systemie (po instalce) program działał.
    Komputer to HP Pavilion DV7

Paulina
    Go
    O, w końcu jakieś nowe informacje, które być może pomogą w weryfikacji. Przesłałeś logi wraz z tą informacją na bok@gadu-gadu.pl?

Awatar UrProblem
    Model tel.
    LG GM360
    Ten sam problem. Aczkolwiek tylko przy pierwszy razie pojawił się "ERR_HUB_DIED". Teraz po prostu się zawiesza, brak odpowiedzi ze strony programu i muszę wyłączać.
    Win7 64bit, Nod32

Także wysyłam na maila plik logs, ten sam problem, Win 7 64 bit, Avast

Wysłały się pliki mające jakiś rozmiar, puste pominęło. Mam nadzieję że w końcu uda się rozwiązać ten problem.
    Ostatnio edytowane przez warrior1916 ; 05.04.2012 o 13:14

Witam.

Mam ten sam problem. Wysłałem właśnie info do zespołu GG wraz z logami i opisem.
    U mnie problem wyskoczył podczas pierwszego otwarcia GG. GG zostało zainstalowane na czystym systemie Win 7 HP 64b, Norton Internet Security, Hp Pavilion dv6-6b60ew (zakupiony kilka dni temu). Odinstalowałem NIS i zainstsalowałem avasta i ponownie gg ale to nic nie dało.

pozdro:

Pojawi się tu w końcu jakaś odpowiedź?

Uprawnienia umieszczania postów