Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd "ERR_HUB_DIED"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    A możesz powiedzieć jaki odinstalowałeś a jaki zainstalowałeś.

    Komentarz


      #32
      Przesyłanie logów nie jest już potrzebne, mamy u siebie komputer, na którym powtórzyliśmy błąd, sprawa jest więc weryfikowana.

      Komentarz


        #33
        Dzieki za info Paulino, w takim razie czekamy na dobre wieści... pozdro

        Komentarz


          #34
          26549 0 91.214.237.44:8074 91.214.237.44 - Laptop Win 7 64-bit Norton 360 - GG nie działa
          26549 0 91.214.237.44:8074 91.214.237.44 - Komputer stacjonarny Win 7 64-bit Norton 360 - GG działa

          Chyba nie tędy droga...
          Ostatnio edytowany przez piotrekl89; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #35
            Udało nam się znaleźć przyczynę tego błędu (przynajmniej na komputerze, który udostępniono nam do badań).

            Problemem okazały się intelowskie sterowniki do bluetootha.
            Stąd prośba do was czy moglibyście to potwierdzić, a dokładniej czy moglibyście:

            1. odnaleźć plik:
            C:\Program Files (x86)\Intel\Bluetooth\vdpsrc.dll

            2. zmienić jego nazwę, np na:
            vdpsrca.dll

            3. uruchomić GG11 i powiedzieć czy pomogło

            4. przywrócić starą nazwę pliku.

            Jeśli to pomoże, to będziemy niedługo wydawali poprawę obchodzącą ten problem.

            Komentarz


              #36
              U mnie pomogło. Czekam na poprawkę.

              Komentarz


                #37
                A więc...
                Postąpiłem zgodnie z Twoją instrukcją Paulino i faktycznnie gg działa. Natomiast gdy przywracam ten plik w intelu \Bluetooth\ do poprzedniej nazwy to ponownie wyskakuje błąd.
                Nie wiem czy ten plik jest do czegoś potrzebny ale pozostawie go tymczasowo ze zmienioną nazwą. Dodam, że umnie pod folderem Intel \Bluetooth\ są już m.in. dwa tego typu pliki: vdpsrc.dll oraz vdpsrca.dll więc zmieniełem ten pierwszy na vdpsrcb.dll, sprawdziłem też opcje przeniesienia pliku vdpsrc.dll np do innego folderu i też gg działa.
                Wniosek taki, iż u mnie plik vdpsrc.dll musi pozostać w zmienionej nazwie lub przeniesiony do innego folderu.

                ---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:45 ----------

                A właściwie to do czego gg wykorzystuje ten plik z tego folderu Bluetooth?? lub dlaczego od niego zależy prawidłowość otwarcia programu gg?

                Komentarz


                  #38
                  GG go pewnie nie wykorzystuje, ale kto wie, może Bluetooth tworzy jakąś wirtualną kartę sieciową, przez którą GG próbuje się łączyć do sieci... taka teoria spiskowa na szybko pewnie w połączeniach sieciowych istnieje połączenie Bluetooth i jest aktywne?

                  Komentarz


                    #39
                    po wpisaniu w google vdpsrca.dll wyskakuje pełno stron z crashem aplikacji i związane to jest z tym plikiem

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                      pewnie w połączeniach sieciowych istnieje połączenie Bluetooth i jest aktywne?
                      W moim przypadku połączenie Bluetooth jest wyłączone ale mam taki programik o nazwie HP Connection Manager, który to monitoruje moje połączenie m.in WiFi oraz Bluetooth ale mniejsza z tym. Ważne że przyczyna została odnaleziona. Tylko pytanie czy załoga GG zdoła to jakoś ominąć...

                      Komentarz


                        #41
                        Potwierdzam, program działa...

                        Komentarz


                          #42
                          czy problem został już naprawiony?

                          Komentarz


                            #43
                            @SzczawikuS: zapoznaj się z tym linkiem: http://forum.gg.pl/showthread.php?21...ull=1#post2573


                            Tam masz dokładną instrukcję co i jak należy zrobić, aby działało

                            Niedługo zostanie wprowadzona poprawka, która naprawi problem. Nie będzie on występował i nie będzie trzeba stosować podanego wyżej "obejścia".
                            Ostatnio edytowany przez Aladeen; [ARG:4 UNDEFINED].
                            http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

                            Komentarz


                              #44
                              U mnie na wersji Beta GG 11.0.0.6981 błąd już nie występuje. Dziękuję i pozdrawiam całą załogę, która nad tym pracowała.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X