Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie a zboki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Losowanie a zboki

    Witam,

    nie wiem gdzie dodać ten temat to dodaję tutaj. Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie.

    Co do tematu:
    Dodaliście losowanie rozmówcy. Okej. Super funkcja i na prawdę wielkie dzięki bo fajna zabawa ale moglibyście wyznaczyć jakiegoś pracownika do kontrolowania tego jakie osoby tam się znajdują. Na prawdę czasami aż się rzygać chce gdy widzę kolejne czyjeś genitalia na awatarze czy zdjęcie jakiejś nagiej laski. Do tego dochodzą te zboczone opisy. Wiek: 15. No ludzie... Rozumiem, że nie jesteście w stanie wszystkiego kontrolować ale zróbcie choćby jakiś formularz zgłoszeń czy filtr bo to na prawdę obrzydza i zniechęca. W końcu GG to nie jest chyba jakaś anonse i ogłoszenia towarzyskie dla nastolatków poszukujących doznań sexualnych .... -.-

    Pozdrowienia
    Wazniak96

    #2
    Z katalogu publicznego usuwane są wszystkie avatary naruszające regulamin, jednak nie jest możliwe usunięcie wszystkich jednocześnie. Stąd nadal może się Pan/Pani natknąć na avatary zawierające niecenzuralne treści. Każdy użytkownik może zgłosić skargę w tym zakresie.

    Komentarz


      #3
      No i super. Teraz tylko pytanie gdzie mogą taką skargę zgłosić?

      Komentarz


        #4
        bok@gadu-gadu.pl

        Komentarz


          #5
          Chciałabym dołączyć do tematu. A co wpisać w takim zgłoszeniu? Bo mnie też już niedobrze się robi na widok gołych zdjęć niewyżytych psycholi.

          Komentarz


            #6
            Po prostu: "Zgłaszam numerek z avatarem naruszającym regulamin: nr". Nie piszesz w końcu do jakiegoś głupiego urzędasa, który ma coś zrobić z wielką łaską tylko bardziej pomagasz obsłudze GG w wyłapywaniu idiotów.

            PS: Trochę mi się nie podoba to, że użytkownikom jest kasowany avatar i zwracana uwaga zamiast od razu wlepiać bany. Skoro jest na tyle bezczelny by wstawić takie zdjęcie to zamieści je ponownie albo założy nowy numer i tam go zamieści....

            Komentarz

            Pracuję...
            X