Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: material design

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    Android 5.0.1

material design

Witam, tak jak w temacie. Juz dawno wyszedł android 5.0 a w GG nie ma material design. Czy maja Państwo zamiar to zrobić ? Jak tak to kiedy można się spodziewać ? I jeszcze jedno pytanie odnośnie kolorowej ikonki w pasku powiadomień czy kiedy kolwiek wróci ta opcja ? szkoda ze zniknęła myślę ze jest to problem nowego androida a nie Państwa, ale wole spytac.

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Pracujemy nad Material Design. Będziemy małymi krokami zmieniać wygląd aplikacji, tak by była coraz bardziej spójna z zasadami Material Design.

Kolorowych ikon nie można wyświetlać, gdyż Android 5 nie pozwala na to. Opcja różnych ikon dla różnych statusów powróci w formie czarnobiałej.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Nie rozumiem, czy tak ciężko zmienić api na 21 i zaaplikować nowe style MaterialDesign dla każdego activity? Oraz pokolorować pasek statusu (trywialne). Czyli nowe api i nowy styl, a nie zmienianie kolorów i ciągnięcie ciągle opartego na Holo. Rozumiem aplikacja nie jest mała, ale to nie jest aż tak bardzo skomplikowane przedsięwzięcie. O ikony też już pytałem - skoro nie można wyświetlać różnokolorowych, to zaprojektujcie RÓŻNE czarno-białe.

Tak samo i gui dla tabletów by się przydało, ale nad tym na razie nie pracujecie z tego co wywnioskowałem.
    Ostatnio edytowane przez lucekk ; 21.01.2015 o 12:28

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    lucekk, po pierwsze to nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej wypowiedzi. Po drugie: "czy tak ciężko?". Tak, jest ciężko. To jest dużo więcej pracy, niż podmienić parent style na Theme.Material i ustawić kolor statusbara.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    lucekk, po pierwsze to nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej wypowiedzi. Po drugie: "czy tak ciężko?". Tak, jest ciężko. To jest dużo więcej pracy, niż podmienić parent style na Theme.Material i ustawić kolor statusbara.
    Skoro tak mówisz to pewnie tak jest, aplikacja nie jest mała. Aczkolwiek, dopóki będzie tam Holo, nie możemy mówić o tym że cokolwiek się zmieniło w kierunku MaterialDesign. Raczej jego imitacja poprzez zmianę kolorów w oknach.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Ale o czym teraz mówisz? Oceniasz zmiany, których nie wydaliśmy, więc nie mogłeś jej widzieć..

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    Android 5.0.1
    Dziękuje za odpowiedz aby jak najszybciej wszedł material design. A co do ikonki na powiadomieniu.. Zgodzie się z kolega "lucekk" ze powinniescie zaprojektować jakąś inna ikonke dla każdego z statusów. Ponieważ ja np. przyzwyczaił em się do kolorowej i teraz cały czas się myle sądząc po czarnobialej ikonce ze mam rozłączne GG z internetem. Trochę to głupie ze android zrobił taka głupotę blokując ta opcje. Aby to naprawili. Jeżeli nie to proszę aby Państwo rozmyslili nad pomysłem kolegi ) pozdrawiam i życzę miłej pracy nad material design

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    OK, wygląda na to, że musiałem niejasno napisać to z kolorowymi statusami. Kolorowe statusy powrócą, ale w formie czarno-białej - będzie czarno-biała ikonka inna dla każdego statusu

Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Nexus 5
    FW telefonu
    Android 5.0.1
    Noo i będzie fajnie ) tylko material desing brakuje i będzie wszystko w porządku

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Beta przed chwilą została wydana. Zapraszam do działu "Testy", by ją pobrać.

Uprawnienia umieszczania postów