Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problemy z GG

    Otóż chodzi o to, że na każdym GG (mam dwie "wersje" na laptopie - jedna z nich to najnowsze GG na Windowsa, a druga to wersja dla Windows 8, która i tak do najlepszych nie należy; posiadam też aplikację na telefonie - system Android) co jakiś czas status zmienia się na niedostępny i ani wysłać wiadomości, ani dostać, nic. Muszę poczekać dość długą chwilę, lub wylogować się i zalogować ponownie. To uciążliwe. Problem tkwi też w tym, iż wiadomości często nie dochodzą i po jakimś czasie denerwuję się, że ktoś mi nie odpisuje, a tutaj nagle okazuje się, że wiadomość nie doszła.
    Na pewno to nie jest wina internetu, gdyż sprawdzałam na innych łączach i nadal jest to samo. Poza tym parę dni temu okazało się, że nie tylko u mnie występuje ten problem. Czy możecie to naprawić? Już mi nerwy puszczają i to staje się coraz bardziej uciążliwe.

    EDIT: Jednak źle to ujęłam, przepraszam. Powinnam napisać, że GG traci połączenie z internetem, przez co status zmienia się na niedostępny. Jeszcze raz podkreślam, że z internetem wszystko okej, bo sprawdzałam na innych łączach i nadal dzieje się to samo.
    Ostatnio edytowany przez Alex Verdas; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Po co ci dwie wersję GG na laptopie? Zostaw sobie jedną... Może jak masz uruchomione na jednym laptopie dwie wersję na raz to GG "wariuje" i nie wie jaki status ma ustawić. Po za tym jak Cię rozłącza z GG to raczej wina internetu, bo u mnie nie ma takiego problemu.

    Komentarz


      #3
      Właśnie nie zostawię jednej, bo obie się psują i czasami działa ta, a czasami ta. I nigdy nie włączam dwóch wersji na raz, więc to nie wina tego. I już pisałam, że to nie wina internetu, sprawdzałam to.

      Komentarz

      Pracuję...
      X