Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciemny motyw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ciemny motyw

    Czy możecie jeszcze zrobić żeby w ciemnym motywie tło było czarne tak jak w jednej z poprzednich wersji a nie szare ?

    #2
    W ciemnym motywie zostaje tło ciemne. Możesz zmienić na motyw czarny, gdzie tło będzie czarne.

    Komentarz


      #3
      Tia,że kilka wersji temu w ciemnym motywie tło było czarne(tzn to ktore jest za kontaktami na liście) i nie wiem dlaczego zmieniliscie je na szare.Także co wam szkodzi zmienić je ponowniet na czarne?

      Komentarz


        #4
        Nie było czarne, a gradientowe. Było to domyślne tło ze stylu Holo. Nie mamy już do niego dostępu, musielibyśmy ręcznie dodawać, gdyż teraz na topie jest Material Design. A w Material Design tło jest takie jak w ciemnym motywie. Właściwie to ono zmieniło się samo. No i zrobiliśmy kompromis: chcesz mieć czarne tło, wybierz motyw czarny. Chcesz mieć ciemne tło - wybierz motyw ciemny.

        Komentarz


          #5
          Szkoda, wielka szkoda. Mi ta biel z lollipopa przeszkadza jak nie wiem.
          Mobivoice - mobilny CRM, więcej na mobivoice.pl

          Komentarz


            #6
            Jaka znów biel w ciemnym/czarnym motywie?!

            Komentarz


              #7
              Wasky ale motyw Material jest tylko na Lollipopie. Na starszych styl jest dalej Holo. Teraz widzę że macie Holo Light.

              Komentarz


                #8
                łaaał admin odpowiedział po raz pierwszy od x miesięcy

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
                  łaaał admin odpowiedział po raz pierwszy od x miesięcy
                  Pewnie ten admin już tam nie pracuje, bo firmę zlikwidowano i sprzedano

                  Komentarz


                    #10
                    Pracuję, mam się dobrze. Firma również ma się dobrze.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X