Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nazwa na Serwis pod Czaty

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i

Nazwa na Serwis pod Czaty

Witam.

Mam takie pytanie. Zakładam swoje Czaty GG i myślę nad ich nazwaniem. Ktoś ma może jakieś pomysły?

Pozdrawiam
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    (gg:48909067) pod
    komendą /Au

czaty ByRyTy
    007 czacie zglos sie
    Nie najlepsze Czaty GG
    Czaty Fado (sprawdz pierw znaczenie slowa fado )

Nie no nazwa raczej powinna byc twoja a nie inspirowana innymi propozycjami, szczerze mówiac jak nie wiesz jaka nazwa i z czym ją polaczyc to po co ci wgl nazwa?

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    po to żeby nie było np sam Czat ale np Czat serwis a brak pomysłów.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    CzatGG by Wazniak, polecam

A tak serio to możesz sb nazwę wymyślić z dupy, jednak musisz tej nazwy uzywać wtedy jako znak rozpoznawalny i złapać ten rozgłos bo jak będziesz nie wyróżniającym się szarakiem to i tak nazwy nikt nie pozna, a raczej będą twoje czaty rozpoznawać po twoim nicku.

Co do pomyslu to nie wiem.. Tengo Chat? Esperanto Chat? xChat? chat4all? Zone69? Jeden kij

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    a Czat Aliens ?
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Dla mnie spoko ale nie mieszaj ang z pol czyli Chat aliens

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    No albo dać "Czat NickWłaściciela" i w miejscowości "Aliens".
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

chat aliens bedzie spoko nie ma to jak tzw obce czaty ludzie wrecz beda sie tlumami rzucac by wejsc na "chat obcy" sadzac iz odnajda tam predatora albo spotkaja tego tam miesniaka z pierwszej czesci (nie no zartuje wiec do mej wypowiedzi prosze podejsc z dystansem)

Moja nazwa wziela sie z ...... zreszta sam nie wiem skad (chyba z lubnosci danych stworzen) ale nikt juz praktycznie nie pisze czaty wujciomattta tylko czaty Dragonisa wiec wiem ze nazwa byla chwytliwa bo jest uzywana, ci co mnie znaja z pisania ze mna to potrafia wklepac moj nick zamiast nazwy dragonis ale glownie jest uzywana nazwa a nie moj nick.

Wiec zastanow sie czy chce rozglosnic siebie czy serwis jak siebie w nazwie uzyj swego nicku jak serwis stworz cos co bedzie dla ciebie OK i chwyci innych za jaja

Widzac co masz na czacie, informacje, teksty, komendy nazwij serwis "Kopia Dragonis" bo czlowieku masz widocznie tak małą glowe do czerpania pomyslow ze musisz kopiowac to od innych ! Nawet glupie teksty informacyjne slowo w slowo skopiowane czy ty masz 7 lat ze nie potrafisz wymyslec wlasnego tekstu??
    Ostatnio edytowane przez WujcioMattt ; 21.03.2015 o 22:47 Powód: dopisanie kocowki

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    Cytat Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
    chat aliens bedzie spoko nie ma to jak tzw obce czaty ludzie wrecz beda sie tlumami rzucac by wejsc na "chat obcy" sadzac iz odnajda tam predatora albo spotkaja tego tam miesniaka z pierwszej czesci (nie no zartuje wiec do mej wypowiedzi prosze podejsc z dystansem)

Moja nazwa wziela sie z ...... zreszta sam nie wiem skad (chyba z lubnosci danych stworzen) ale nikt juz praktycznie nie pisze czaty wujciomattta tylko czaty Dragonisa wiec wiem ze nazwa byla chwytliwa bo jest uzywana, ci co mnie znaja z pisania ze mna to potrafia wklepac moj nick zamiast nazwy dragonis ale glownie jest uzywana nazwa a nie moj nick.

Wiec zastanow sie czy chce rozglosnic siebie czy serwis jak siebie w nazwie uzyj swego nicku jak serwis stworz cos co bedzie dla ciebie OK i chwyci innych za jaja

Widzac co masz na czacie, informacje, teksty, komendy nazwij serwis "Kopia Dragonis" bo czlowieku masz widocznie tak małą glowe do czerpania pomyslow ze musisz kopiowac to od innych ! Nawet glupie teksty informacyjne slowo w slowo skopiowane czy ty masz 7 lat ze nie potrafisz wymyslec wlasnego tekstu??
    Do tej końcówki się myślisz. Mati nie mam tak samo tylko mam inaczej no może podobnie do Ciebie ale ja pisze inaczej niż Ty tego swojego Smoka.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

fakt masz znacznie wiecej błędów i nie-dociagniec rzeczywiscie piszesz inaczej, a raczej przerabiasz kod wampirka a nie piszesz chociaz jedno nie wyklucza drugiego