Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nazwa na Serwis pod Czaty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    WujcioMattt pisał swój skrypt własnymi siłami i mogę za to poświadczyć własnym imieniem. Wiem bo sam podpowiadałem mu od samego początku co i jak i też miałem dostęp do jego FTP'a i tez wiem jak wygląda czyli inaczej jak wampira i kolejnej osoby która go kopiowala czyli walkmana.
    No to czyli ten "Anonim" kłamał.


    @WujcioMattt nie słusznie oskarżyłem. I fakt faktem "kopiowałem" Twój Skrypt... hmm... może inaczej nie kopiowałem a jedynie komendy przerobiłem. A to CHYBA różnica.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    (gg:48909067) pod
    komendą /Au

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
      No to czyli ten "Anonim" kłamał.


      @WujcioMattt nie słusznie oskarżyłem. I fakt faktem "kopiowałem" Twój Skrypt... hmm... może inaczej nie kopiowałem a jedynie komendy przerobiłem. A to CHYBA różnica.
      Nie, anonim nie klamal wg mnie poniewaz anonima wg mnie nie bylo. Nie piszesz kodu sam lub tez inaczej... nie przerabiasz go sam. Macie kod wg mnie wampirka (i wg tez innych) i poprostu go przerabiacie. Wampirek nie pisal zle, ale jak kazdy kod mial w nim swoje luki badz jak kto woli bledy. Wam naprawienie ich (o ile to robicie) zajmuje znacznie wiecej czasu bo musicie go ogarniac, skoleji jesli byscie pisali od podstaw sami zajelo by wam to zaledwie chwilka bo wiecie gdzie co macie i do czego sluzy(chociaz moge sie w tym mylic i wiele razy potrafilem pisac ze sam czasem nie czaje swego kodu ale to nie z tego powodu ze rzekomo mam podstawy innych tylko ze pisze od ponad 2 lat i za kazdym razem czlowiek uczy sie czegos nowego zmieniajac swoj kod na lepsze... czasem nawet sie mozemy zastanawiac czemu stary kod napisalismy tak a nie inaczej bo wiedza raczej rosnie jesli duzo czytamy a nie maleje)

      Co do twych oskarzen to jakos nie ruszylo mnie to az za bardzo (akurat te oskarzenia) bo wiem ze pisalem z wazniakiem od podstaw wiem komu zawdzieczam to ze potrafie pisac kody tak a nie inaczej (np kopiujac i wklejajac) i wiem ze procz ciebie wiele innych z czasem bedzie mowic dokladnie to co ty a zazwyczaj sa to osoby ktore wlasnie tak robia (czyli kopiuja a nie pisza od podstaw) nie wiem czemu tak robia moze dlatego ze nie potrafia sie z tym pogodzic ze ktos potrafil pisac od zera a oni nie, ale prawda jest inna. Kazdy potrafi napisac od zera i nikt nie musi nikogo kopiowac (jesli tylko tego chce)

      Wasz glowny problem polega na tym ze nie macie poprostu pomyslow.
      Jako pierwszy wprowadzilem rozbudowane tekstowe gry na czacie, poczatkowo nie mialy sluzyc celom do jakich dzis sluza tylko mialy byc na nude jesli nikogo nie ma na czacie, ale ich rozbudowanie i powiazanie z innymi funkcjami sprawilo ze ludzi bardziej to zaciekawilo ze nie jest nudno bo zeby cos uzyc (komendy) trzeba cos miec a zeby to miec (np monety) trzeba to zdobyc....

      Dla przykladu, pierwsza robudowana gra bylo Poke, tak sie ludzie rajcowali ze moga lapac innych czatowiczow w swe pokebolle ze chyba mieli az mokro w spodniach mowiac "jestes moim pokemonem", "mam cie i bede cie torturowac"

      To wlasnie ich teksty sprawily pozniej ze gre rozbudowano np o tortury.
      Ale nie o to chodzi by sie przechwalac, wrecz przeciwnie ten post jest po to by ci uswiadomic ze jesli nadal chcesz tworzyc czaty to nie rob tego dla siebie, ty bierz z nich gownie tylko wiedze.
      Piszac czaty bierz pod uwage na co narzekaja a co by ich uszczesliwilo(czatowiczow) w pozniejszym toku myslenia powstal kieszonkowiec (ludzie choc sie ukrywaja maja glownie w myslach jak dogryzsc innym badz zadzialac im na szkode - nie wszyscy ale wiekszosc) kieszonkowiec wlasnie to umozliwial swoja funkcja okradania innych z monet.

      Zanim zechcesz kiedykolwiek tworzyc od zera swoj kod, zacznij myslec jak mysla inni, bo jesli bedziesz pisal tylko dla kasy a nie dla siebie badz innych to sie wypalisz jak wielu innych sie wypalilo.

      Tworz glownie swoje pomysly na czacie a nie pytaj o nie innych, lecz gdy juz wymyslisz pomysl zapowiedz go gdzies by inni mogli sie wypowiedziec na ten temat co bedzie swiadczyc ze liczysz sie z ich zdaniem...

      Co do twojej osoby to kiedys otrzymales u mnie szanse, udalo ci sie zlamal haslo (ktore z wlasnej glupoty wszedzie ustawialem to samo) na moje GG i czaty, zablokowales przez to pare czatow (ktore i tak udalo sie odzyskac po kontakcie z GG Network) i przez 2 dni na Dragonisie przez ciebei byl postoj.
      Twoje konta na stronie i Botach zostaly zablokowane ale otrzymales 2 szanse i odblokowanie, mimo ze zadzialales tak na szkode, nerwy i pozbawiles mnie tyle czasu na doprowadzenie tego do ladu ze nie powinnem ci poblazac.

      Wiedz tylko ze 3 szansy nigdy nie bedziesz mial

      P.S.
      Wiem ze niektórzy z założycieli co maja u nas czaty GG, sa rowniez u ciebie i poduwaja ci pomysly co mozesz jeszcze skopiowac...... nie bój sie nie zablokujemy im czatów ani kont na czaty bo to tylko strata czasu (nie oni to beda nastepni lub multi), ale jesli zlamia regulamin jaki ich obowiazuje to napewno utraca czat na innych zasadach (czyli bez mozliwosci odblokowania).

      Gdybys postapil inaczej (jak inni potrafili) i pierw przyszedl sie zapytac co mozesz skopiowac i czy wgl mozesz to sprawa wygladalaby inaczej a nikt nie oskarzalby cie o kopiowanie i bezpomyslowosc, oczywiscie nawet ci co przyszli nie otrzymali zgody na kopiowanie ale zaproponowano im ze bedziemy dla nich wymyslac pomysly gier i niektorych funkcji ktore maja przyciagac czatowiczow, nastepnie przedstawiali im te pomysly a oni maja je tylko u siebie zrealizowac (wszystko za darmo(procz dopisku w ver ze pomysly zaproponowane przez....) lecz nie wszystko na reke, dajemy tylko pomysly (inne niz u nas) a od reszty oczekujemy myslenia i ich realizacji by podnosili poprzeczke swej wiedzy i zaczeli myslec podczas pisania nie oczekujac calego kodu ani skopiowanie innych).
      Ostatnio edytowany przez WujcioMattt; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie konsowki

      Komentarz


        #18
        forum.gg.pl/showthread.php?2157-Plagiat-jak-nic/page2 przeczytaj to i pomyśl

        P.S. Kto niby przyszedł po pomoc i po zgodę? Bo w to akurat wątpię..
        Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: końcówka
        Najlepsze CzatyGG na
        SuppBocie
        (gg:48909067) pod
        komendą /Au

        Komentarz


          #19
          4 osoby jedna z nich byl twój stary kolega o którym wiesci tez sie szybko rozniosly. Kolega z czasów rzekomych waszych hackingów.

          Jesli chcesz to watp mi to lotto twoja slawa obiera zly kierunek i bedzie tak dalej poki nie zmienisz sie lub nie zmieniasz to co robisz ale to juz twoja sprawa. Pamietaj tylko ze jak se poscielisz tak sie ...

          To moj ost post w tym temacie bo robi sie niepotrzebny spam ktory nie jest nawet powiazany z tematem forum ....

          Komentarz

          Pracuję...
          X