Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Generator motywu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Generator motywu

    Czytając jeden komentarz z bety wpadłem na mam nadzieję ciekawy pomysł a zarazem rozwiązanie tak żeby ludzie nie truli dupy mianowicie chodzi o generator motywu gg wyglądałoby to tak ze użytkownik poprzez stronę mógł sobie wybrać tło itp i następnie po kliknięciu wygenerowal by mu sie plik do pobrania a dokładniej apka na androida po której zainstalowaniu dodawaloby do gg nasz piękny cudowny motyw
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

    #2
    To się nie wydarzy.

    Komentarz


      #3
      Moim zdaniem dobry pomysł tylko lepiej gdyby by był wbudowany w gg.

      Komentarz


        #4
        Pomysł super, ale technicznie trudne do zrobienia. Nie zrobimy tego.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
          Pomysł super, ale technicznie trudne do zrobienia. Nie zrobimy tego.
          Zacznijmy od tego, że gg nie posiada zaimplementowanej obsługi motywów z prawdziwego zdarzenia, są tylko gotowe schematy kolorów. Przecież android pozwala na dowolne rysowanie wyglądu kontrolek, tyle że samemu to trzeba zaimplementować.

          A generowanie apk z zasobami do użycia przez aplikację to nie jest znów aż tak trudne do zrobienia. Więcej zmian by było po stronie aplikacji. To zresztą by nie musiał być nawet apk, a jakikolwiek plik wczytywany przez aplikację.

          P.S. jak już mowa o wyglądzie to upomnę sie znów o likwidację tej czerni w lewym menu wysuwanym - niech to chociaż białe będzie, tak samo jak w menu historii rozmów. Przecież to nie jest duża zmiana ani pracochłonna zbytnio.
          Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Majcon Zobacz posta
            Czytając jeden komentarz z bety wpadłem na mam nadzieję ciekawy pomysł a zarazem rozwiązanie tak żeby ludzie nie truli dupy mianowicie chodzi o generator motywu gg wyglądałoby to tak ze użytkownik poprzez stronę mógł sobie wybrać tło itp i następnie po kliknięciu wygenerowal by mu sie plik do pobrania a dokładniej apka na androida po której zainstalowaniu dodawaloby do gg nasz piękny cudowny motyw
            O czym Ty marzysz xd

            Komentarz

            Pracuję...
            X