Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przycisk "Wyjdź" z GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przycisk "Wyjdź" z GG

    Cześć, czy doczekamy się (znając życie i tempo prac nad GG za jakieś 2-3 lata) powrotu przycisku "Wyjdź" pod "Zmień profil"? Kiedyś był i komuś przeszkadzał, teraz jak ktoś chce wyjść z GG to trzeba kliknąć "Zmień profil" i wyjść z aplikacji, a kiedyś jak się klikało "Wyjdź" to po prostu było całkowite wylogowanie z apki. Przy logowaniu mile widziane byłoby dodatkowo (jeżeli wyszedłem z GG przyciskiem "Wyjdź") gdyby apka przy zapisanych kilku numerach wyświetlała manager logowania, a gdy jest jeden numer od razu logowała na ten zapisany, możliwe że to teraz już jest ale nie wiem bo mam zapisane numery botów z bot api.
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    #2
    Aplikacje androidowe nie powinny mieć czegoś takiego jak przycisk "Wyjdź". Staramy się odchodzić od tego rozwiązania.

    Komentarz


      #3
      Dlaczego?
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz


        #4
        Dlatego, że zminimalizowanie okna aplikacji jest równoznaczne z zamknięciem jej. Telefon dopiero uruchamia ją ponownie, gdy przyjdzie jakaś wiadomość. Wyjdź ma sens, gdy mamy ikonę aplikacji w pasku statusu. Wtedy przycisk "Wyjdź" pojawia się. A ponieważ ikony nie ma, to zminimalizowanie aplikacji jest równoznaczne z wyjściem. Z kolei jeśli chcesz przestać dostawać wiadomości, to należy się wylogować.

        Komentarz


          #5
          Mam ikonę w pasku i wcale nie mam przycisku "wyjdź".
          Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

          Komentarz


            #6
            http://www.gg.pl/dysk/SBeBzaip2VBwSR...0-19-53-43.jpg
            CzatGG: Kliknij!
            Moje GG: Kliknij!

            Komentarz


              #7
              https://www.dropbox.com/s/kqeoc4o2b88793e/temp.png?dl=0
              Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

              Komentarz


                #8
                @playaz44
                Kliknij na te 3 kropeczki widoczne na żółtym tle na twoim screenie, powinno pomóc

                Komentarz


                  #9
                  Rzeczywiście :lol: nigdy nie używałem tego, zawsze "wyjdź" było tam z lewego menu :o ale myślę, że żaden ból by nie był gdyby GG dodało też "wyjdź" pod "zmień profil"... (przynajmniej nie było by tego tematu)
                  Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X