Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Plagiat jak nic

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    Dobra koniec już tego.

Bot gg:48179200 miałbyć tylko twoją kopią skryptu z butelką i z grami i z wszystkim to co masz ponieważ miał być TYLKO do gry w butelkę, ale że zablokowałeś Czat Sylwii to robiłem dalej "kopie", potem niby ten cały "Plagiat". Gdybyś nie zablokował Czatu od Sylwii to bym nie było "Plagiatu".

Ta KOPIA to była tylko po to żeby ludzie myśleli że to Czat Sylwii i grali w /butelka i dlatego teraz Czat wygląda bardzo podobny do Twojego.

Pozdrawiam XeeN (dawniej BRT)
    Ostatnio edytowane przez BRT ; 07.04.2015 o 02:36 Powód: Lekkie dodanie czegoś.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    (gg:48909067) pod
    komendą /Au

Wydaje mi sie ze to dopiero poczatek

Czaty GG u nas sa blokowane w nastepujacych kryteriach.
    1. Zlamano regulamin z ktorym kazdy nowy zalozyciel powinien sie zapoznac - czat GG z mozliwoscia kaucyjnym odblokowaniem w wiekszosci przypadkow
    2. Zlamano polskie prawo na czacie GG a obsluga nie zaaregowala ani nie ukarala danej osoby w terminie dluzszym niz 3 dni od czasu zlamania prawa - blokada bez mozliwosci odblokowania czata i czat przeznaczony do kasacji po 1 mc czasu
    3. Podejrzenie o zlamanie regulaminu - max czat blokowany jest na okres 3 dni w celu zweryfikowania czy bylo zlamanie regulaminu jak nie bylo to odblokowanie i rekompensata +3 mc waznosci czata GG jak bylo to sprawdzenie czy zlamano polskie prawo tez jak tak nie ma juz czata jak nie to blokada kaucyjna

W przypadku czatu sylwii zlamano pk 2 dot. - weryfikacja nie byla latwa wzieto pod uwage czas lokowania sie zalozyciela czata i twoja aktywnosc na czacie oraz sprawdzono wszystkie logi z okresu 30 dni wstecz by ustalic to ze twoj staff 100 byl glownie w tym celu bys mogl swobodnie kopiowac to czego nie powinnes
    Ostatnio edytowane przez WujcioMattt ; 07.04.2015 o 15:14

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    Ja o czymś innym ty o czymś innym
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i

Red face

Cytat Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
    1. A skąd mam pewność że to zrobi?
    2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
    3. Gry to tylko zabawa.

Tyle na temat i dziękuję dobranoc

- - - Updated - - -

1. A skąd mam pewność że to zrobi?
    2. Skrypt to tylko zabawa a nie jakieś cudo.
    3. Gry to tylko zabawa.

Tyle na temat i dziękuję dobranoc
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
    2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    Swift l5
    FW telefonu
    Android 4.1.2
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie
    To tylko przez łóżko :C
    Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio?
    Urodził się :C
    A co do wiadomości @Brt 1 - Zrobił pewnie z pomocą Ważnego i boga ale zrobił 2 i 3 seks to też tylko zabawa a czasami powstają z niego "małe" problemy
    CzatGG: Kliknij!
    Moje GG: Kliknij!

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2
    FW telefonu
    Android 5.1
    @Majcon głodnemu chleb na myśli

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
    2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.
    Jestem psychicznie chory

@Majcon Chcesz chleba? ;P
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Cytat Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    Jestem psychicznie chory

@Majcon Chcesz chleba? ;P
    Brawo!! W końcu potrafisz do czegoś się przyznać.
    problem w tym, że nawet jeśli Mateusz by się zgodził odblokowal czat w zamian za skasowane skrypt w co wątpię, bo trzeci raz mu nie zaufa a nie wchodzi się do tej samej rzeki to on i tak by tego nie usunął a jedynie przechowal skrypt na jakiś czas takim ludziom się nie ufa. Poza tym ja osobiście bym nie wierzyła w dobre intencje Bartka. na początku może i by pokazał że tak on się zmienił a chwilą nieuwagi i znów noz. Noz w plecy wbije bo dla niego nie liczy się nic innego jak własne dobra.
    Ostatnio edytowane przez Ayama ; 09.04.2015 o 11:36
    44 1111 40 /Au
    Najlepsze Czaty GG

Uprawnienia umieszczania postów