Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Plagiat jak nic

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    @Ayama i @Wazniak Wybaczcie ale ja sobie nawet nie ufam a co do odblokowania to sama Aga (Ayama) napisała POZDRO nie napiszę już nic bo szkoda postów

P.S. To nie wasza kłótnią między Mną a WujcioMattt więc się nie udzialcie jak ładnie proszę.
    Ostatnio edytowane przez BRT ; 12.04.2015 o 22:01 Powód: dopisanie końcówki.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    (gg:48909067) pod
    komendą /Au

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    Doszliśmy do porozumienia XD a wy to Lamusy
    Ostatnio edytowane przez BRT ; 09.07.2015 o 22:19 Powód: Lamusy :p
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Cytat Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    Jestem psychicznie chory
    Fakt

Cytat Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
    Fakt
    Jest bez mozgu i zlodziej

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy GT-S7560
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Cytat Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
    !! UWAGA !!

WujcioMattt jest oszustem!! Usunąłem boty, usunąłem skrypt, przystałem NA JEGO WARUNKI, a on co zrobił? Nie zgodził się na Czata. Oszust i tyle w temacie!!

P.S. O żadnych dwóch dniach nie było... I najpierw pisał że 30zł za założenie Czatu a potem że niby 5zł. Więc? Mogę pokazać rozmowę priv tym którzy wierzą mu.

P.S.2 zniszczenie Czatów = ZERO u niego Nowych Zamówień na Czat. Kto będzie chciał to będzie ale wątpią. Wszędzie pójdą globale gdzie mam staff, a uwierz, mam praktycznie wszędzie staff, a jak nie mam to dostanę. Za dużo ludzi znam na Czatach.
    Mogłeś się domyślić że i tak Czatu nie dostaniesz .. btw ile wy macie lat by kłócić się o pare linijek postawione na jakims tam serwerze ? Gorzej niż dzieci ..

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Rozmowny
    Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    J108i
    Zaczął wojnę? To ja go wykończe. I tak teraz Dragonis upadnie. Każdy ich ciśnie, blokują Czaty bez powodów, dają bangi bez powodów. Eh. Szkoda pisać.
    Najlepsze CzatyGG na
    SuppBocie
    komendą /Au

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy GT-S7560
    FW telefonu
    Android 4.0.4
    Ile wy macie lat .. boshhh .. to jest GG a nie realny świat -.-

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

jaka wojne ? o czym ty mowisz chlopie czy tys zolnierz czy moze za duszo szurasz?

Pomysl logicznie dales mi dostep do FTP , calego twego serwera kodow czy baz msql jakbym chcial juz dawno byc tego nie mial a co ja zrobilem? napisalem ci wprost bys teraz zmienil hasla i loginy i nic ci nie skasowalem zrozum wkoncu ze nie jestem taki jak ty, nie kopiuje innych, nie okradam ich z pomyslow, nie oszukuje a przedewszystkim nie wydaje swoich jak ty bys to napisal "ziomkow"

To moj ost post w tym temacie (chyba ze bedzie ciekawiej) bo nie widze w tym wiekszego sensu obecna gadka szmatka odbiega nawet od tematu zakladania postu. Wgl nie widze sensu pisania na pytania, odpowiedzi, sugestie, zazalenia, badz jakiekogolwiek odpowiadania na posty nicka BRT - nie moja piaskownica nie moje zabawki wiec i nie moja zabawa

CzatGG-2015

Cześć. Fajnie, że ktoś w końcu poruszył dawno oczekiwany temat CzatGG. Ostatnio jest dużo osób co maja kopie, plagiaty innych czatów bądź też botów. Czaty oszalały i nie wrócą wiecęj tak jak kiedys. Pisze kiedyś mając na myśli gdy na GG byly 2/3 czaty. Nie które osoby wypowiadające sie tu na pewno pamiętają. Jeżeli znów ma być głośno na GG zpowodu jakiegoś bota, trzeba wymyślec pomysł i go zrealizowac. Ogólnie widząc tu WujciaMattta, to po nicku nawet zdaje mi sie, że widziałem go wiele razy a nawet pisalem, w rzeczywistości ani jednego słowa z nim nie zamienilem. Odezwij sie GG:44400550.

Jeżeli nie macie kopii czatów innych, tylko swoje skrypty - piszcie! Teraz współpracą można stworzyć coś lepszego i na większy obszar ; )

PS: Pseudo-skrypterom nie odpisjemy.
    Ostatnio edytowane przez Walkalm ; 19.11.2015 o 20:32 Powód: złe sformułowanie

Uprawnienia umieszczania postów