Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Gg na androidzie 5.0

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S4 (GT-I9505)
    FW telefonu
    Android 5.0.1
    Bez sensu dlaczego mieliby kopiować funkcje zamiast samemu wprowadzić coś nowego ? Ja nie narzekam, gg to bardzo dobra aplikacja i chcę aby się cały czas rozwijała jednak czasami aktualizacje potrafią być w bardzo długich odstępach czasu.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    No bez sensu, ale ciągle coś piszą o Hangouts więc coś to znaczy. Gg ukrywa ikonę w pasku dlatego, że Hangouts nie ma ikony, teraz znów nie wprowadzą czegoś innego dlatego że Hangouts tego nie ma. Cóż.

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S4 (GT-I9505)
    FW telefonu
    Android 5.0.1
    Mam nadzieje że to jednak nie zahamuje rozwoju gg, z tego co słyszałem googlowi hangouts Juz nie jest zbytnio potrzeby

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Harmattan Zobacz posta
    z tego co słyszałem googlowi hangouts Juz nie jest zbytnio potrzeby
    Co konkretnie masz na myśli? Fakt, że od kiedy pojawił sie Google Messenger, już nie używam Hangouts do smsów, a do niczego innego go nie wykorzystywałem i przedtem.

Doświadczony GGadacz Awatar Boss
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    Hangouts w pewnych kręgach jest wykorzystywany bardzo intensywnie, Google tak szybko z niego nie zrezygnuje. Dla mnie podstawowa aplikacja systemu. Natychmiastowy kontakt z dużą grupą ludzi. Nie dziwię się że ktoś bierze z nich przykład.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Hangouts w pewnych kręgach jest wykorzystywany bardzo intensywnie, Google tak szybko z niego nie zrezygnuje. Dla mnie podstawowa aplikacja systemu. Natychmiastowy kontakt z dużą grupą ludzi. Nie dziwię się że ktoś bierze z nich przykład.
    Tylko że Hangouts to inna filozofia. Szkoda że nie biorą przykładu np z IM+

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    Czemu inna? Komunikator, jak komunikator, tyko ma rozmowy w grupach, dodajemy użytkowników, zapraszamy, i tworzy się fajny czat. Tego brakuje w GG.

Rozmowny
    Marka tel.
    Oneplus
    FW telefonu
    Android/6.0
    Cytat Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Czemu inna? Komunikator, jak komunikator, tyko ma rozmowy w grupach, dodajemy użytkowników, zapraszamy, i tworzy się fajny czat. Tego brakuje w GG.
    Inna pod tym względem, że ma działać tak jak komunikacja sms i rozmowy telefoniczne, z rozszerzeniem na komunikację grupową. Nie ma np sprawdzania dostępności użytkowników ani statusów takich jak w gg (tzn, każdy może określić swój nastrój, ale nie wiadomo czy jest akurat online).

GG bardziej przypomina np skype, czy wspomnianego IM+, gdzie mamy własną listę kontaktów z własnymi statusami i widać, kto ma aktualnie włączony komunikator a kto nie. Natomiast Hangouts to usługa, która ma działać cały czas w tle. Podobnie jak usługa rozmów i smsów od oparatora komórkowego - gdy jest zasięg to się do kogoś możemy dobić, gdy nie ma zasięgu - nie możemy. Tak samo działa Hangouts, tylko że nie jest to zasięg sygnału gsm, a dostępność internetu.

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S III
    FW telefonu
    EMC2
    W sumie nie do końca tak jest, ale mało ważne.

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy S4 (GT-I9505)
    FW telefonu
    Android 5.0.1
    Ja się zgodzę z tym, iż odkąd google wypuściło messengera hangouts nie jest juz im tak bardzo potrzebny - w moich kręgach nikt nie używa hangouts, więc nie uważam aby to była aplikacja do naśladowania. Wydaje mi się że gg spróbowalo raz bardziej się upodobnić do hangoutsa właśnie poprzez ciągłe działanie w tle tak jak jest to wyżej opisane i jedyne co z tego wyszło to wielka awantura gdzie jest przycisk wyjdź. Można było to doskonale widzieć, nie spodobało się to prawie wszystkim użytkownikom gg więc musieli przywrócić przycisk wyjdź. Przez ta chwile zlapali tyle 1 gwiazdek w google play że to jakas masakra była więc wracając do sedna sprawy, hangouts nie powinien być brany za wzór gdyż faktycznie ta usługa ma działać na trochę innej zasadzie niż gg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów