Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gg na androidzie 5.0

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Hangouts w pewnych kręgach jest wykorzystywany bardzo intensywnie, Google tak szybko z niego nie zrezygnuje. Dla mnie podstawowa aplikacja systemu. Natychmiastowy kontakt z dużą grupą ludzi. Nie dziwię się że ktoś bierze z nich przykład.
    Tylko że Hangouts to inna filozofia. Szkoda że nie biorą przykładu np z IM+

    Komentarz


      #17
      Czemu inna? Komunikator, jak komunikator, tyko ma rozmowy w grupach, dodajemy użytkowników, zapraszamy, i tworzy się fajny czat. Tego brakuje w GG.

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
        Czemu inna? Komunikator, jak komunikator, tyko ma rozmowy w grupach, dodajemy użytkowników, zapraszamy, i tworzy się fajny czat. Tego brakuje w GG.
        Inna pod tym względem, że ma działać tak jak komunikacja sms i rozmowy telefoniczne, z rozszerzeniem na komunikację grupową. Nie ma np sprawdzania dostępności użytkowników ani statusów takich jak w gg (tzn, każdy może określić swój nastrój, ale nie wiadomo czy jest akurat online).

        GG bardziej przypomina np skype, czy wspomnianego IM+, gdzie mamy własną listę kontaktów z własnymi statusami i widać, kto ma aktualnie włączony komunikator a kto nie. Natomiast Hangouts to usługa, która ma działać cały czas w tle. Podobnie jak usługa rozmów i smsów od oparatora komórkowego - gdy jest zasięg to się do kogoś możemy dobić, gdy nie ma zasięgu - nie możemy. Tak samo działa Hangouts, tylko że nie jest to zasięg sygnału gsm, a dostępność internetu.

        Komentarz


          #19
          W sumie nie do końca tak jest, ale mało ważne.

          Komentarz


            #20
            Ja się zgodzę z tym, iż odkąd google wypuściło messengera hangouts nie jest juz im tak bardzo potrzebny - w moich kręgach nikt nie używa hangouts, więc nie uważam aby to była aplikacja do naśladowania. Wydaje mi się że gg spróbowalo raz bardziej się upodobnić do hangoutsa właśnie poprzez ciągłe działanie w tle tak jak jest to wyżej opisane i jedyne co z tego wyszło to wielka awantura gdzie jest przycisk wyjdź. Można było to doskonale widzieć, nie spodobało się to prawie wszystkim użytkownikom gg więc musieli przywrócić przycisk wyjdź. Przez ta chwile zlapali tyle 1 gwiazdek w google play że to jakas masakra była więc wracając do sedna sprawy, hangouts nie powinien być brany za wzór gdyż faktycznie ta usługa ma działać na trochę innej zasadzie niż gg

            Komentarz


              #21
              Ja to bym brał za wzór IM+

              Wyslano z galaktyki s4

              Komentarz


                #22
                Jak dla mnie GG w obecnej formie jest nawet akceptowalne. Usunął bym kilka zbędnych dla mnie opcji jak radio i to losowanie rozmówcy. Bardziej bym się skupił na dysku w chmurze. Tam brakuje kilku opcji.

                Komentarz


                  #23
                  Kiedyś była możliwość właśnie przerzucania się między rozmowami w lewo i prawo, mogło by wrócić i do tego jak ktoś napisze to te kółeczko zmieniałoby kolor.

                  Jeżeli w belce powiadomienia się nie da to może chociaż jak się wysunie powiadomienia to tam da się kolorową ikonkę?

                  W Open FM widziałem pokolorowane powiadomienie, czy to samo da się zrobić z powiadomieniami w GG?

                  Nie patrzcie na inne aplikacje bo i tak już GG umiera (o ile już nie umarło), tylko działajcie żeby zatrzymać tych pozostałych userów
                  Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                  Komentarz


                    #24
                    Nie wiem jak tam z umieralnością GG, ale akurat wszyscy moi znajomi mają GG.

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
                      Nie wiem jak tam z umieralnością GG, ale akurat wszyscy moi znajomi mają GG.
                      Prawdę mówiąc, większość przestawiła się dawno na facebooka. Albo na skype.

                      Zresztą, co z tego że klient Androida jest dobry skoro ten na PC to chyba najgorszy komunikator jaki vw życiu widziałem? A poprzednia wersja była jeszcze gorsza co spowodowało masowy exodus użytkowników. A oni już nie wrócą bo wszystkich znajomych i tak mają na fb

                      Ci którzy jeszcze używają tego protokołu na pc, ratują się przeważnie nieoficjalnymi klientami. Natomiast masowy odbiorca woli facebooka
                      Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #26
                        Może, ja należę do tych co nie mają twarzoksiążki.

                        Komentarz


                          #27
                          Również nie należę do tych, co posiadają fb. Gg to dobry komunikator, szczególnie na androidzie. Na pc sporo mu brakuje to fakt, jednak przydałoby się coś dalej z nim robić pod kątem andka

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Harmattan Zobacz posta
                            Również nie należę do tych, co posiadają fb. Gg to dobry komunikator, szczególnie na androidzie. Na pc sporo mu brakuje to fakt, jednak przydałoby się coś dalej z nim robić pod kątem andka
                            I ja również nie posiadam fb. Dlatego mam gg. Ale dla maniaków fb czyli większości gg nie jest już potrzebne.

                            Komentarz


                              #29
                              Osobiście przypuszczam, że kiedyś szał twarzoksiążki przeminie, i znów zaczną się poszukiwania innych komunikatorów.

                              Komentarz


                                #30
                                Ciekawe czemu wzorują się akurat na hangouts.

                                Wyslano z galaktyki s4

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X